Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed

Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.

  • Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
  • Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.

Lokerse Feesten

Uit Wikisage
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
rel=nofollow

De Lokerse Feesten is een tiendaags stadsfestival dat plaatsvindt tijdens de maand augustus in Lokeren, Oost-Vlaanderen, België. De Lokerse Feesten vonden voor het eerst plaats in 1975. De 40e editie vindt plaats van vrijdag 1 augustus tot en met zondag 10 augustus 2014.

Wat begon als een kleinschalig feest, georganiseerd door de plaatselijke jeugdhuizen en enkele enthousiastelingen, groeide in 35 jaar uit tot een volwaardig 10 dagen durend stadsfestival. Het festivalterrein aan de Grote Kaai heeft heden ten dage een capaciteit van 15.000 bezoekers. De term "Lokerse Feesten" is een verzamelnaam geworden voor alle activiteiten binnen die 10 dagen in het stadscentrum van Lokeren (net zoals gebeurd is met de Gentse Feesten). Andere activiteiten(podia) in de periode van de Lokerse Feesten zijn de Fonnefeesten en Polifonics.

Door de jaren heen mocht het festival heel wat grote binnen- en buitenlandse namen begroeten. Enkele voorbeelden : Snoop Dogg, Simple Minds, The Cure, The Sisters Of Mercy, Iggy & The Stooges, Madness, Echo & The Bunnymen, The Human League, the Sex Pistols, Sinéad O'Connor, Morrissey, Front 242, Neil Young en Blink-182.

Geschiedenis

1975

Drunk Again, Johnny Dover, Sadi, Toots Thielemans, Jean Fanis, Rudy Frankel, Ferry Devos, Ed Kooyman, Guido Ros Sextet, Mango, Herman De Bruycker, Georges Parasite, [[Vuile Mong en zijn Vieze Gasten], Lavendel, Piotto's, Eddie "Lockjaw" Davis, Bruno Castellucci, Horace Parlan, Roger Vanhaverbeke, Walter De Buck

1976

Red Roses Brassband, Walter De Buck, Hidalgo, Mango, Waso Quartet, Sammy Rimington, Artisjok, 't Kliekske, Wim De Craene, Georges Parasite, Galvanaise Glitter Rok en Rol Band, John Lundström, Georges & Miel, Clark Terry & trio Vanhaverbeke, Mark & Peter, Mango, Johan Verminnen, Barbekjoekwintet, Vrouwenkoor Kalinka, Dzjem, Kandahar, Tjens Couter, De Krikskes, Mango, Roland & his Blues Workshop, The New Orleans Train Jazz Band

1977

The Terrible Tivoli Brass Band, Bots, The New Orleans Train Jazzband, Big Bill Krakkebaas en band, Zjef Vanuytsel en groep, Stella Marrs + trio Roger Vanhaverbeke, Stampen en Dagen, Wannes Van de Velde en groep, Derroll Adams, Roland & his Blues Workshop, Volksbal met Eddy Wally en showorkest, Bioric, Belgisch Combo, Alfred Den Ouden, Kris De Bruyne en groep, Jegg Pap New Orleans Jazzband, The Glitter Galvanaise Rok en Rol Band, Raymond van het Groenewoud en Bien Servi, Douce Ambiance, Markus Van Den Bogaert, The Garnets, Johnny Dover Big Band

1978

Goe Vals en Uit de Moate, Milkshake Banana Band, Ferre Grignard en groep, Orjazzme, Engine, Nimf, Clark Terry & The Bop Friends, Los Cinco, Johan Verminnen & Raymond van het Groenewoud, Volksbal met Splendid, Zangeres Zonder Naam, Alfa, Gruppo Sportivo, Jazzcircle Battlefield Band, André Bialek, Johnny Dover Sax Combination, The Cambridge Buskers, Roland , Jo Ann Kelly, Parasite, Once More, Los Rupay, Margriet Eshuis + Lucifer

1979

Vuile Mong en zijn Vieze Gasten, Roger Guérin-Michel Roques Quintet, Rockles(s), Zakdoek, The Delaware Water Gap String Band, theaterkollektief: Konteverkeerd, John Renbourn and friends, An Triskell, Raymond van het Groenewoud en the Centimeters, Dirk De Caluwé en Marc Matthys Kwartet, Tijd van Toen show met: Ray Franky, John Massis, Henk de Bruin, Prof Sarcos. Presentatie: Jean Monnet. Kazzen en Ko, Massada, Georges, The New Dixieland Gamblers, Paul Penfield, Bots, Scooter, Arlecchino, Walter De Buck, Ladgo Bilo, Ray King band, Zjef Vanuytsel

1980

Walter Verdin , Vuile Mong en zijn Vieze Gasten, Arthus, The Pebbles, Brenda Wootton, The Former Blues Band, Ossian, Rocking Dopsie and the Cajun Twisters, Theo en Bert show met onder anderen Rocco Granata, Der Polizei, Tommy Tucker + Al Jones Blues Band, Black Slate, Kevin Coyne, High Chapparals, Johan Verminnen, Alexis Korner, Rue du Village, Kwartet Franco-Belge, La Romanderie

1981

The Former Blues Band and guests, Deka Koma, Toy, Madou, Sofie & Celluloid, Akka, Cromlech, Jan Akkerman + Pleasure Point, Bonga Kwenda, Vízöntő, Henk van Montfoort show, The Bet, Jo Lemaire & Flouze, The Gigolos, Volle Petrol met onder anderen Johan Verminnen, Roland , Tars Lootens, Jazz-Circle + Pietro Lacirignola, Paula Lockheart Trio, Winawan, Scooter, Ladgo Bilo Ensemble, Wim De Craene

1982

Trambling Feet, Luther Tucker & Former Blues Band, Sacy Perere, Canto Libre, Luna Twist, Bovick & Partners, Smoketown Strut, Makam Es Kolinda, Kuruki, Cindy's Collection, Charel Janssens & Co Flower, Jimmy Frey, Twee Belgen, The Sound, Milkshake Banana, The Chrome, Rum & vrienden, Glitter Galvanaise Rok en Rol Band, Tuxedo's, E. Verschueren Kwartet, Ensemble Tante Magda, Punaizenkombo, De Nieuwe Snaar, Kentucky and Chime Cloggers, Jack Walrath Kwintet, Mandanga

1983

La Fanfafonie, Johan Verminnen en Roland, Glitter Galvanaise Rok en Rol Band, Bula Sangoma, The Decorators, Guilt, Juan Masondo & Dirk Van Esbroeck, Paolo Passionato and the Pennies from Heaven, Nicole, Jacques Raymond, Jean Walter, Jo Leemans, Dwang, Lavvi Ebbel, Der Polizei, Tumor, Electric Ananas, De Kreuners, Big Band Studio 10, Blanc de Blanc, General Saint and Clint Eastwood Blue Jazz Band, Fanfare "Elk zijn gedacht", Beri Beri en Dirk De Geest, Bovick & partners

1984

The Blue Jazzband, El Kholoud, Abacush, Guilt, Elisa Waut, Jan Akkerman Trio, Het Grote Gilbert Ensemble, The Road Band, Platters (The Golden Hits of The), Perro, Samantha, Mieke, Tony Bell, Willy Sommers en orkest, Tumor, Nacht und Nebel, TC Matic, L'entrepot du Congo, Wannes Van de Velde, Amparo Cortés - Manolo Lopez, Jo Lemaire, Arbeid Adelt!, The Real Hot-Dogs, Roland & His Blues Workshop & Louisiana Red - Harmonica King, Ronnie en Johnny, Jaccamacca Joggers Band & The Flemish All Stars met: Bart Peeters, Ludo Mariman, Johan Verminnen, Walter Grootaers, Ivan Heylen, Alida Neslo, Jacques Pee, Simon, Paul Ambach, Jacques Ros, Johnny The Clown, Jan De Smet, The King, Jean Rousseau en Firmin Timmermans

1985

Patchwork, Dirk De Caluwe & Tars Lootens kwartet, Zachary Richard, The Avalanche, African Culture, Harvey & The Wallbangers, New Orleans Train Jazzband, De Gigantjes, Raymond van het Groenewoud & groep, The Garret Jazz Combo, Chateau Migraine, Daisy's Band, La Esterella, Conny Vandenbos en kwartet, Chow Chow, La Cosa Nostra, Luc Van Acker & band, Stage Fried, Blaine L. Reininger, Twee Belgen, Kollasuyu Nan, Brasero 7, Alafia, Guido Belcanto, Gaga, Boothill Foottappers

1986

Juice of the Barley, The Electric Bluebirds, The Klezmorim

The Crew, Dana Gillespie

Two of a Kind, Crary, Hickman and Berline, Super Diamono de Dakar

The Crew, The Kids, Super Diamono de Dakar

Eddy Smets, Lia Linda en The Eddy House Band, The Ramblers

Tröckener Kecks, Blue Murder, Claw Boys Claw

The Skyblasters, The Hank Wangford Band, The LSP Band (met Bea Van Der Maat, Walter Grootaers, Kurt Van Eeghem, Roland en Bart Peeters)

Patricia Beysens Kwartet, Johan Verminnen en Tars Lootens, Ruby Turner

Big Band Freddy Couché, Pasadena Roof Orchestra

1987

Kloot Per W, Mitch Woods & his Rockets, Barrence Whitfield and the Savages

Robin Hood & the Swinging King Richard Band, Boogie Boy, Maxine Howard's Rhythm 'n Blues Explosion

Sir Wendy, Beausoleil, Ghetto Blaster

The Witness, The Sophisticrats, Raymond van het Groenewoud

The Garnets, Harmonie Stedelijke Akademie "Muziek en Woord", Ramses Shaffy en Liesbeth List & trio Nico van der Linden

The Mood, The Soul Sisters, Elisa Waut

Klaus Klang, Ruben Salas & his Salsa Orchestra, The LSP Band and special guests: Bart Peeters, Kurt Van Eeghem, Ludo Mariman, Dirk Blanchart, Jan De Smet, Bea Van Der Maat

Juice of the Barley, Maurane, Johan Verminnen, Tars Lootens & groep

Pierre Rapsat, Dana Gillespie

1988

Benny Bottle and The Space Shuttles, The Mick Clarke Band, The Boogie Brothers

The Crew, John Hammond, Otis Grand & The Dance Kings

Vermenton Plage, Rory Mc Leod & Kathryn Tickell, Bart Peeters en De Radio's

Tinsel Town, Blaine L. Reininger, Herman Brood and his Wild Romance

Norbert Detaeye, Hans de Booij, Jr. Walker & The All Stars

Won Ton Ton, Soulsister, Dr. Feelgood

La P'tite Fanfare, Les Gangsters d'Amour, Isabelle Antena

Mwenzo Africa, The Skyblasters, Taxi Pata Pata

The Paranoid Polaroids, The Blues Brothers (Boogie Boy & Roland), Brendan Croker & The 5 O'Clock Shadows

1989

La Fille d'Ernest, Tröckener Kecks, Toumani Diabaté & Nianadi

The Slime Hunters, Clouseau, Thione Seck & Le Raam Daan

The Scene, Soulsister, Raymond van het Groenewoud & de Vlaamse Mustapha's

Blue Blot, The Balham Alligators, Roland & Friends met Raymond van het Groenewoud, Kaz Lux, Jan De Bruyn, e.a.

Wim De Craene, Ray Gelato & Giants of Jive, Gil Scott-Heron

Ludo Mariman & The Exceptions, Televizor, The Scabs, Dirk Blanchart

Frendz, Andy Sheppard Quintet, Bart Peeters & De Radio's

Hans de Booij, The Mint Juleps, Tabu Ley seigneur Rochereau and Africa International Orchestra

La Maffia, Elisa Waut, Dr. Feelgood, The Juice of the Barley

1990

TD-Blue, Toots Thielemans, Johan Verminnen

Kremlin Cowboys, Park Café, The Flying Pickets

Pitti Polak, Wreckless Eric, De Kreuners

Noordkaap, Pierre Rapsat, Arno

Sphil es Nokh a Mol, Guido Belcanto, De Nieuwe Snaar

Pascal Charpentier, Dirk Blanchart & The Groove Quartet, Kanda Bongo Man

Jan De Bruyn & Band, Laurel Aitken & The Pressure Tenants, Clouseau

Rob Hoeke's Boogie & Blues Band, Johnny Baby, The Blues Band

Earth Quake Roody & The Trembling Walls, Ray Lema & Bwana Zoulou Gang, The Scabs

1991

Wigbert, Elliott Murphy, Eyes on Brasil

The Jack of Hearts, Josephine, Blue Blot

Jablkon, Spencer Bohren, Rufus Thomas

Eskimo, Jan De Wilde & De Fanfare van Honger en Dorst, Karlekammeret

Vasmalon, The Klezmorim, Dr. Alimantado and Miss Ica Black & The Experience Band

Tom Wolf, Leyers, Michiels & Soulsister, BJ Scott

Ralph Samantha & The Medicine Men, Jo Lemaire, La Gran Mazana

KD's Basement Party, Oumou Sangaré, The Cropdusters

La Lupa, Gabby, Raymond van het Groenewoud & zijn Vlaamse Mustapha's

1992

Philippe Robrecht & groep, Calvin Owens and the Blues Orchestra, Vinx and The Barkin' Feet

Perry Rose, Rowwen Hèze, Calvin Russell

The Bob Color, Atlantic Soul Machine, Katrina & the Waves

X-Legged Sally, Hank Wangford Band, Charles et les Lulus

Damenie & Band, Guido Belcanto & het Orkest zijner Dromen, Stef Bos & band

2-Takt, The Sundogs, Frank Boeijen

The Walkabouts, Green, Adrian Borland & The Citizens

Hallo Venray, Les Tambours de Bronx, Tröckener Kecks, Massive Chandelier

Khadja Nin, The Radios, Juice of the Barley

1993

Tom Wolf, The Watchman, Townes Van Zandt, Pat Mears

Roger Chapman & The Shortlist, Leon Redbone, Ali Hassan Kuban

Betty Goes Green, Loudon Wainwright III, Calvin Russell

Philippe Robrecht, Leyers, Michiels & Soulsister, C.J. Chenier

Kid Safari, Joannes Kerkorrel, Elliott Murphy & Band

Monti Amundson Band, The Brandos, Gé Reinders

Mellow, The Hillbilly Voodoo Trio, Kris De Bruyne

Dry Livers, Brendan Croker & The Serious Offenders, Bram Vermeulen

Guo Yue and Friends, The Whisky Priests, Riders on the Storm

1994

Vic Chesnutt & Band, Billy Bacon & The Forbidden Pigs, The Inmates

Dave Alvin, Wigbert, Chris Daniels & The Kings featuring Sonny Landreth

The Nile, Beverly Jo Scott, Ray Barretto & The New World Spirit

The Choice, The Oyster Band, Raymond van het Groenewoud

Ashbury Faith, Rico Rodriguez & Band, Noordkaap

Groovemania, Roy Cape & The Kaiso All Stars, Rowwen Hèze

Discovery Big Band, Tussen Spelers en Drinkers met Paul Michiels, Frank Vander linden, Stijn Meuris, Guy Swinnen, Sarah Beth, Katia Vandl, Jan Hautekiet en Rick de Leeuw , Johan Verminnen

The Westhinder Lighthouse, The Blazers, Axelle Red

Les Responsables, The Southern Kings, The LSP Band & gasten met: Bea Van Der Maat, Kris Wauters, Loes Van den Heuvel, Sofie, Luckas Vander Taelen, Ludo Mariman, Walter Grootaers, Paul Michiels, Philippe Robrecht, de Wiene e.a.

1995

Mystery, Tom Rush & The Westhinder Lighthouse, Tom Robinson Band

Elliott Murphy & Band, Teddy Morgan & The Sevilles, Khadja Nin

Nemo, Dirk Blanchart & The Mindsurfers, Hank Shizzoe & King Louie, Jean Bosco Safari

Soapstone, Bob Margolin Band & Billy Boy Arnold, The Fabulous Thunderbirds

Kiss My Jazz, Soulsister, Wizards of Ooze

Belgian Asociality, Clement Peerens Explosition, Beverly Jo Scott

Erik Van Neygen, Loup Garou, Doug Sahm & The Last Real Texas Blues Band

The Seatsniffers, Junkhouse, Roomful of Blues

Cobraz, Roy Ayers & Ubiquity, Original de Manzanillo

1996

De Raggende Manne

The Sands, Junior Walker All Star Band & Eddie Floyd, Fish

Def Real, The Stranglers, Lee Rocker

The Kids, Habib Koité & Bamada, Noordkaap

Tom Robinson, Abra Moore Band, Raymond van het Groenewoud

The Ramblers, De Mens, Ann Peebles, Jimmy LaFave & The Night Tribe

The Bluebirds, Andy J. Forest, The Radio Kings

DJ Stephanie, DJ Robert Leiner, DJ Saskia, Kitachi, Scan-X

Cigar Store Indians, John Cale & The Soldier String Quartet, Frank Boeijen

The Treble Spankers, Dick Dale, Hope Band met: Jean Bosco Safari, Paul Michiels, Kris Wauters, Vincent Goeminne, Marc Kruithof, Mark Vanhie, Andrea Croonenberghs, Luc Smets, Sofie en Robert Mosuse

1997

The Seatsniffers, Doug Sahm & The Last Real Texas Blues Band, Nick Lowe

The Gourds, De Mens, Arno

Velvet Spine, Bloem, Clouseau

J.M. Watts, The Big M's, Gunther Neefs & The Special Request Band

Neven, De La Soul, Lee Scratch Perry & The Robotiks featuring The Mad Professor

Pieter-Jan De Smet, Katrina & the Waves, Tish Hinojosa

Koenie, DJ Mark Broom, DJ CJ Bolland, Lowpass, Zion Train

Alfredo Gutierrez, The Skatalites, Bart Peeters en de Moeilijkheden

Machiavel, Jimmy Lafave & The Night Tribe, Axelle Red

1998

Right Said Fred

Die Anarchistische Abendunterhaltung, Lloyd Cole, Sierra Maestra

Gorki, Evil Superstars, Luka Bloom

Jo Lemaire, John Wetton Band, De Kreuners

't Hof van Commerce, Sugarhill Gang featuring Grand Master Melle Mel, Blood & Fire Soundsystem featuring U Brown, Joseph Cotton, Ranking Joe en DJ Steve Barrow.

El Fish & Jean-Marie Aerts, Beverly Jo Scott, Taj Mahal & The Phantom Blues Band

Van Dik Hout, The Scene, Beri Beri

DJ Mo & Benoelie, DJ Pierre, The Neon Judgement, DJ Jan Van Biesen, Bandulu

Habib Koité & Bamada, Paul Michiels en the Big M's, The Wailers

Eden, Charles & the White Trash European Blues Connection, Raymond van het Groenewoud & de Straffe Mannen

1999

Studio Brussel-fuif

Frank Boeijen, Gotthard, Clouseau

De Mens, Björn Again, The Wailers

Loudon Wainwright III, Ilse de Lange, Soulwax

The Seatsniffers, The Blind Boys of Alabama, Dr. John

Wizards of Ooze, Orquestra Aragon, Femi Anikulapo Kuti & The Positive Force

Arid, Richard Thompson, Gorki

Danceavond met onder anderen: Dave Angel, Dubwiser (Dreadzone Soundsystem), Kitachi, DJ Mr C (The Shamen), Jan Van Biesen

Daan, Arno, Hooverphonic

Bram Vermeulen, Will Tura, Clement Peerens Explosition

2000

Was het nu '70,'80 of'90?, openluchtfuif met Studio Brussel

The Paladins, De Heideroosjes, Kid Creole & The Coconuts, DJ Bart Vermandere

Ketnet Band, An Pierlé, Kirsty MacColl, Nits, Cinérex DJ's

Janez Detd, Stars of Ska, The ultimate 2 Tone Revue, feat.members of The Specials, The Selecter & The Beat, Marc Almond, Discobar Galaxie met DJ's Love Boat,Lars Capaldi & Bobby Ewing

Abel, Bob Catley & Band, Bob Geldof, DJ Dirk Stoops

Voorstelling new look Sporting Lokeren, Venus, Hothouse Flowers, Laïs, DJ Kristof Ysabie

Dance Avond met: Starflam, LeFtO, De Puta Madre, DJ Trish & Kash, Pills(live), DJ CJ Bolland, Ken Ishii(live)

Metal Molly, Luka Bloom, Arid, DJ Alex Callier (Hooverphonic)

Postmen, Aswad, Zap Mama, DJ Jef Van Eyck

Das Pop, The Scene, El Tattoo del Tigre, DJ The Flying Dewaele Brothers

2001

Vanilla Coke, Was het nu '70, '80 of '90? (Studio Brussel)

Sporting Lokeren SNW met Garry Hagger, De Mens, Das Pop, Kelis, DJ Groove Merchant (platiks soundsystem)

Automatic Buffalo + Camden, Fischer Z, Praga Khan, Discobar Galaxie

Monza, Roland Gift (Fine Young Cannibals), DJ Bart Vermandere

The Whodads, L'Histoire D'Arno, Maceo Parker

Mauro, Frank Black & The Catholics, Zita Swoon, DJ Kristof Ysabie

Hip-Hop/Dance-avond met: Moiano, DJ Lefto vs Mig 1, Saian Supa Crew, Superfunk (DJ Fafa Monteco), DJ Carl Craig, Luke Slater

DAAU, Juan de Marcos' Afro-Cuban All Stars, Hooverphonic, DJ Jef Van Eyck

Riguelle-Hautekiet, The Sign + Al Fritsch, Rob de Nijs, DJ Dirk Stoops

Tom Helsen, Robert Plant & Strange Sensation, Bomfunk MC's, Alter 8 Party met Fucking Dewaele Brothers

2002

Vive La Fête, Was het nu '70, '80 of '90 (Studio Brussel)

Millionaire, The PeeWee Ellis Assembly fut. Fred Wesley, Laïs, DJ Jef Van Eyck

Flip Kowlier, Billy Bragg, The Waterboys, DJ Kristof Ysabie

Robrecht, Vaughn + Mark Mangold, Clouseau, DJ Dirk Stoops

Neeka, Joost Zweegers, Kosheen, Discobar Galaxie

Thé Lau, Echo & The Bunnymen, Arid, DJ Bart Vermandere

Gorki + special guest, Zornik, Therapy?, DJ Gerrit Kerremans

Daan, Starflam, The Orb, Buscemi (live), Eskimo Soundsystem

Ketnet Band, Janez Detd, The Skatalites, The Human League, 2 Many DJs

Boudewijn de Groot, Orishas, Jovanotti, Plastiks Soundsystem

2003

Les Truttes, Arsenal, StuBru-fuif (Dirk Stoops & Tomas De Soete)

Joe Jackson Band, Burning Spear, Chic feat. Nile Rodgers, DJ Tom Barman

Sporting Lokeren, Omar & The Howlers, Willy DeVille & Band, The Levellers, DJ David Du Pré (Arid)

The Fundamentals, Scala On The Rocks (Special guest Jasper Steverlinck), Sananda Maitreya aka Terence Trent D'Arby, De Kreuners, DJ Dirk Stoops

't Hof van Commerce, Fun Lovin' Criminals, Ozark Henry, DJ Ultrasonic + live guests

Admiral Freebee, Das Pop, Calexico, Squadra Bossa ft DJ Buscemi & Stanley Livingstoon

Janez Detd, Talisman, Anouk, Discobar Galaxie

Brainpower, JMX ft Tikiman, Killing Joke, Asian Dub Foundation, DJ The Glimmer Twins (Mo & Benoelie)

Idool 2003, Lemon, Ian McCulloch, Vive La Fête, 2 Many DJs

Boudewijn de Groot, De Mens, Praga Khan, DJ Gerrit Kerremans

2004

Zornik, De Heideroosjes, StuBru-fuif (Wim Oosterlinck & Nicolas van Janez Detd & DJ Eppo Janssen)

Roland met Witloof & Coconut, Jasper Steverlinck, Lamb, DJ Gerrit Kerremans

Spring, Venus In Flames & guests, Krezip, Simple Minds, DJ Dirk Stoops

Brian Wilson, Flip Kowlier, Squadra Bossa ft DJ Buscemi & Stanley Livingstoon

Laïs, India.Arie, Axelle Red, DJ TLP

Daan, Ultrasonic 7, Front 242, 2 Many DJs

Fifty Foot Combo, Hothouse Flowers, Novastar, DJ Zaki

Sioen, Zap Mama, Hooverphonic, DJ Hermanos Inglesos

Mauro Pawlowski & The Grooms, The Sign + Al Fritsch + Danny Vaughn, Europe, Discobar Galaxie

Jools Holland and his Rhythm & Blues, Orchestra feat. Gilson Lavis and guest vocalists Sam Brown & Ruby Turner, Paul Weller, El Tattoo del Tigre

2005

Triggerfinger, Janez Detd, Stubru Afrekeningsfuif

Hulk, Millionaire, Iggy & The Stooges, Magnus

Spring, Sarah Bettens, Admiral Freebee, Starsailor, DJ Gerrit Kerremans

Monza, Vive La Fête, The Sisters Of Mercy, The Glimmers

Pride Of Lions, Kane, Clouseau, DJ Dirk Stoops

Cranes, Mercury Rev, The Cure, Hermanos Inglesos

't Hof van Commerce All Stars, Jimmy Cliff, Buscemi (Late Nite Reworks) + special guests, DJ TLP

Arsenal, Sean Paul, Mylo (live), 2 Many DJs

Sioen, Natalie Imbruglia, Patti Smith and her Band, Discobar Galaxie

Gabriel Rios, Brand New Heavies, Michael Franti & Spearhead, DJ 4T4 + DJ Tom Denie

2006

De Parkingzingers, Therapy?, Flogging Molly, Was het nu '70, '80 of '90 ? (StuBru)

A Brand, Heather Nova, Texas, Hermanos Inglesos

An Pierlé & White Velvet, The Waterboys, Jackson Browne & David Lindley, Squadra Bossa All Stars feat. Buscemi

Charlatans, Zornik, Madness, Peter Hook (New Order) DJ-set

Masterplan, The Rasmus, Within Temptation, DJ Gerrit Kerremans

Nid and Sancy, The Cramps, Bauhaus, Daan tripartite, The Glimmers

Think Of One, Arsenal, DJ 4T4 en Tom Derie, Jamiroquai

Blunk, Absynthe Minded, 't Hof van Commerce, Ozark Henry, DJ Stijn Van de Voorde en Otto-Jan Ham

Presidents of the United States of America, The Furious 5, Fun Lovin' Criminals, Praga Khan, Armand van Helden

Stereo MC's, Mo and Grazz, Angie Stone, Paul Weller

2007

Ex-drummer live / Leki / The Game / StuBru 70/80/90

Arid / The Magic Numbers / Pet Shop Boys / Magnus

Idool 2007 / Tom Helsen / Suzanne Vega / Hooverphonic / Discobar Galaxie

Natalia / Worldstage / Clouseau / Dirk Stoops

PMH-fuif / Prince Buster / Zita Swoon / Arno / DJ Saucisse

The Van Jets / Zornik / P!nk / Hermanos Inglesos

Garland Jeffreys / Gabriel Rios / Bryan Ferry / DJ Squadra Bossa ft Buscemi

Stijn / Audio Bullys / Ed & Kim / The Prodigy / Dr. Lektroluv

Kosheen / Kelis / Snoop Dogg / Shameboy

De Heideroosjes / The Lemonheads / The Pogues / La fille d'O

2008

Headphone / Kane / Milk Inc. / Peter Van De Veire Love Show feat. Gerrit K

The Kids / Buzzcocks / The New York Dolls / Sex Pistols / Paul Gallagher & Phil Smith

Spring! / Isabelle A / The Storys / Daniel Lanois / Sinéad O'Connor / DJ Well Shaped Bushes (Bram Willems - Studio Brussel)

Voices Of Rock Radio / Status Quo / The Australian Pink Floyd Show / DJ Dirk Stoops

PMH-fuif / Triggerfinger / Sonic Youth / Supergrass / Shameboy

Tim Vanhamel / Siouxsie / Massive Attack / The Glimmers

Baloji / N*E*R*D / Goose (live) / Cassius Dex 'n' FX (Zdar & Boombass)

Mêlée / Macy Gray / Grace Jones / DJ Hermanos Inglesos

Monza - Das Pop - Arsenal - Felix da Housecat

Buffalo Tom - Alanis Morissette - The Scabs - DJ Turbo Pascals (Tomas De Soete & Davy De Meyer)

2009

Zaki / Das Pop / 2 Many DJs / Fatboy Slim

Lady Linn & Her Magnificent Seven / David Byrne / Donna Summer / Discobar Galaxie

Valentine + Terry Brock(special guest) / Anouk / The Scabs / Dirk Stoops

Bart Peeters / Los Lobos / Novastar / De Peter Van de Veire Love Show ft Gerrit K

The Hickey Underworld / Manic Street Preachers / Peter Doherty / Hindu Nights (DJ)

A Brand / Starsailor / Ozark Henry / The Subs

Nid And Sancy / Etienne de Crécy (live) / Orbital / Digitalism (dj-set)

De Jeugd van Tegenwoordig / Cypress Hill / Primal Scream / Arsenal

Alain Clark / Ultravox / Simple Minds / Dr. Lektroluv

The Chart Birds (As Heard on Rock Ahoy) / Ray Davies & Band / The Black Box Revelation / The Hives / Goose (DJ-set)

2010

The Opposites / Wu-Tang Clan / Dizzee Rascal / Leftfield

Flip Kowlier / Admiral Freebee / The Human League / Arsenal

Panic Cell / Anthrax / Papa Roach / Life of Agony / Alice Cooper / Eppo Jansen

Therapy? / Mötley Crüe / Golden Earring / The Glimmers

Absynthe Minded / Dinosaur Jr. / Public Enemy / The Black Box Revelation / partyharders VS Buffalo beats (The Subs DJ set)

Arid / K's Choice / The Cranberries / Hermanos Inglesos

Customs / Gang of Four / The Dandy Warhols / The Sisters of Mercy / Mish Mash soundsystem

Selah Sue / Rye Rye / Air / M.I.A. / Martin Solveig

The Van Jets / The Horrors / Paul Weller / Babyshambles / Hindu Nights DJ's

Daan / Vaya Con Dios / Roxy Music / Well Shaped Bushes

2011

Das Pop / Primal Scream / Kelis / Goose

Daan / Roger Daltrey / O.M.D. / Hermanos Inglesos

The Datsuns / Thin Lizzy / Channel Zero / Dream Theater / Soulfly / Eppo Janssen

Selah Sue / Jamie Lidell / Erykah Badou / Mix Master Mike

Airbourne / Kyuss Lives / Triggerfinger / The Subs

Bart Peeters / Joe Cocker / Ozark Henry / Dirk Stoops

The Heartbreaks / Balthazar / Gogol Bordello / Morrissey / 2 Many DJs

North Mississippi Allstars Duo / Gabriel Rios / Robert Plant & The Band Of Joy / Paolo Nutini / Merdan Taplak

Customs / Sharon Jones & The Dap-Kings / Interpol / Arsenal

Lady Linn & Her Magnificent Seven / Hooverphonic / Scissor Sisters / Sister Bliss

2012

2013

Line Up Mainstage

In de Red Bull Elektropedia Room stonden onder meer: Lazy Jay, Dillinja, Danny bird + Dynimite MC, FCL ft. Lady Linn, Buscemi en TLP

2014

Line Up Mainstage

In de Red Bull Elektropedia Room stonden onder meer: Kele Okereke, Ben Pearce, Aeroplane, Gunter D, Pat Krimson, Murdock, Safi & Spreej, Dope D.O.D. en TLP

2015

Main Stage Red Bull Elektropedia Room
Vrijdag 31 juli Nederland Nouveau Riche All Stars
België Janez Detd.
België Milow
Verenigd Koninkrijk Mika
Frankrijk Martin Solveig
België Rakka
België Gangthelabel
België Murdock
Verenigd Koninkrijk Rockwell ft. MC Mantmast
België Nadiem Shah
Zaterdag 1 augustus België Yevgueni
België Clouseau
Nederland Marco Borsato
België DJ Dirk Stoops
België Michael Midnight
België Quincy
België DJ Ghost
België Yves Deruyter
België Franky Jones
Zondag 2 augustus Verenigd Koninkrijk Skindred
België Channel Zero
Verenigde Staten Black Label Society
Verenigde Staten Rob Zombie
Vlag van Brazilië Soulfly
België Black Frank
België Zwartwerk
België Davidov
België Killa Tactics
België TLP
Maandag 3 augustus België Het Zesde Metaal
Verenigd Koninkrijk The Kooks
Verenigd Koninkrijk Belle and Sebastian
België dEUS
België dj Gigolo's In Retirement
België Vi.be
België Kr!z
Verenigd Koninkrijk ø (PHASE)
België Raving George
Dinsdag 4 augustus Verenigd Koninkrijk The Bootleg Beatles
Verenigd Koninkrijk Tom Jones
Verenigd Koninkrijk Status Quo
België dj Willem Jongeneelen
België Drumslave b2b La Junta ft. MC 3xB
België Tito & Echo Virus
Verenigd Koninkrijk ANNIX
Verenigd Koninkrijk DJ Hype ft. MC Daddy Earl <br
Woensdag 5 augustus België La Muerte
Verenigde Staten Mark Lanegan Band
Verenigd Koninkrijk The Jesus and Mary Chain
Verenigd Koninkrijk Kaiser Chiefs
België dj Eppo Janssen
België SupAfly Collective
België Woods
België Vuurwerk
België Stuff.
België Lefto
Donderdag 6 augustus België Tout va bien
Verenigd Koninkrijk Rae Morris
Verenigde Staten Tori Amos
België Oscar and the Wolf
België Raving George
Duitsland Coldburn
Verenigd Koninkrijk Pay No Respect
Verenigd Koninkrijk Broken Teeth
Verenigd Koninkrijk Malevolence
Nederland Backfire
Verenigde Staten Wisdom In Chains
Duitsland België Nasty
Vrijdag 7 augustus België Safi & Spreej
Frankrijk Etienne de Crécy presents Super Discount 3
Verenigd Koninkrijk Leftfield
België Goose
Denemarken Trentemøller
België Leesa
België Spacid
Duitsland Karotte
Nederland De Sluwe Vos
Duitsland Red D
Zaterdag 8 augustus België Tourist Lemc
België The Van Jets
Verenigde Staten Chic ft. Nile Rodgers
Italië Giorgio Moroder
België Go March
Australië Hayden James
Frankrijk BILLIE
België Kenji Minogue
België Hermanos Inglesos
België Well Shaped Bushes + Thomas De Soete
Zondag 9 augustus Mali Songhoy Blues
Jamaica Stephen Marley
Verenigd Koninkrijk Robert Plant and The Sensational Space Shifters
België Arsenal
België dj Bryan Teddi
België Radio Rommelmarkt
België Frenz & Sisco
Duitsland DJ Sash!
Nederland FeestDJRuud

2016

Onder meer: Alice on the Roof, Arno, Richard Ashcroft, Bazart, Marco Borsato, DVTCH NORRIS, Emma Bale, Faces on TV, Faisal, Garbage, Ghost Rockers, Goe Vur In Den Otto, Inglorious, James Marvel, Eppo Janssen, K3, Kong, Limp Bizkit, Magnus, Lost Frequencies, Milk Inc., Van Morrison, Nadiem Shah, Neil Finn, Oathbreaker, Selah Sue, Slayer, Soldier's Heart, The Sore Losers, Soul Shakers, Stan Van Samang, Suicidal Tendencies, TheColorGrey, Tourist Lemc, Tinie Tempah, Trixie Whitley, Woodie Smalls, Zornik.

2017

Onder meer Air, Erol Alkan, Anouk, Apocalyptica, Arsenal, Bad Company, Boef, Brihang, Brutus, Black Box Revelation, Charlotte de Witte, Cocaine Piss, Coely, Delv!s, Discobaar A Moeder, Doe Maar, Dr. Lektroluv, Emma Bale, Equal Idiots, Fischer-Z, Ronnie Flex, Ben Harper, Het Zesde Metaal, Jamie Lidell, J. Bernhardt, Eppo Janssen, K3, Kapitan Korsakov, Kraantje Pappie, Leftfield, Lil Wayne, Less than Jake, Madness, Lost Frequencies, Megadeth, Nadiem Shah, Tom Odell, The Offspring, Pennywise, Pixies, Roméo Elvis & Le Motel, Tamino, Tiga, Yves Deruyter, Zwangere Guy

2018

Main Stage Red Bull Elektropedia Room
Vrijdag 3 augustus Schotland Simple Minds
België Arsenal
België Jasper Steverlinck
België Magnus (DJ-set)
Zaterdag 4 augustus Zuid-Afrika Die Antwoord
Canada deadmau5
België Coely
België TheColorGrey
België Warhola
België Glints
België Caballero & JeanJass
België Woodie Smalls
België Azer
Zondag 5 augustus Frankrijk Gojira
Verenigde Staten Steel Panther
België Brides of Lucifer
Verenigde Staten Hatebreed
Maandag 6 augustus België Bart Peeters
België Clouseau
België Discobaar A Moeder
België Niels Destadsbader
Dinsdag 7 augustus Verenigd Koninkrijk The Pretenders
België Triggerfinger
België Novastar
België Faces on TV
België dirk.
België SONS
België Fleddy Melculy
België Danny Blue and the Old Socks
Woensdag 8 augustus Verenigde Staten Bad Religion
Verenigde Staten Dropkick Murphys
Noorwegen Turbonegro
Verenigde Staten Suicidal Tendencies
Australië The Living End
België Brutus
Verenigde Staten SWMRS
Australië Northlane
Verenigd Koninkrijk Airways
Donderdag 9 augustus Verenigd Koninkrijk The Prodigy
Verenigd Koninkrijk Chase & Status (DJ-set) & MC RAGE
België 't Hof van Commerce
België Stikstof
België Le 77
België Blu Samu
Zambia Sampa the Great
Vrijdag 10 augustus België dEUS
Verenigd Koninkrijk Kasabian
Wales Manic Street Preachers
België Warhaus
IJsland Bjarki
Duitsland Johannes Heil
België Goldfox
België Thang
België Sous x Endove
Zaterdag 11 augustus België 2ManyDJs (DJ-set)
België Front 242
Verenigd Koninkrijk Gary Numan
België Cherry Moon Legends (DJ-set)
België Yves Deruyter
België DJ Ghost
België Youri Parker
België Zolex
België Dimitri Cooman
België Quincy
Italië Danny C
Zondag 12 augustus Zweden Zara Larsson
Verenigde Staten Gucci Mane
Verenigd Koninkrijk Clean Bandit
Nederland Lil' Kleine
Nederland Sevn Alias
Nederland Broederliefde
Nederland Dopebwoy
België T-clan
Nederland Gurney-Champion x Ballantine

2019

Onder meer Wiegedood, Luie Louis, Novastar, Lefto

Externe link

rel=nofollow