Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed

Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.

  • Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
  • Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.

Lijst van huidige burgemeesters in Wallonië

Uit Wikisage
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Dit is een lijst met huidige burgemeesters in Wallonië (inclusief die van de Duitstalige Gemeenschap).

Gemeente Burgemeester Partij
Aarlen Vincent Magnus cdH
Aat Bruno Van Grootenbrulle PS
Aiseau-Presles Marcel Dargent PS
Amay Jean-Michel Javaux Ecolo
Amel Nikolaus Schumacher
Andenne Claude Eerdekens PS
Anderlues Philippe Tison
Anhée Luc Piette IC
Ans Fernand Gingoux PS
Anthisnes Marc Tarabella
Antoing Bernard Bauwens PS
Assesse Luc Bouveroux ALN
Attert Joseph Arens
Aubel Jean-Claude Meurens
Awans Jose Capelle PS
Aywaille Philippe Dodrimont EC
Baelen Maurice Fyon
Bastenaken Philippe Collard MR
Beaumont Charles Dupuis ICI
Beauraing Jean-Claude Maene RDP
Belœil Edouard Dufrasnes PS
Bergen Elio Di Rupo PS
Bernissart Freddy Wattiez PS
Bertogne Bernard Moinet GC
Bertrix Olivier Boclinville
Bevekom Marc Deconinck EC
Beyne-Heusay Serge Cappa PS
Bièvre David Clarinval
Binche Laurent Devin PS
Blegny Marc Bolland
Blieberg Thierry Wimmer
Borgworm Jacques Chabot PS
Bouillon André Defat ACTION
Boussu Jean-Claude Debieve PS
Brunehaut Pierre Wacquier PS
Büllingen Gerhard Palm I.D.G.
Burdinne Luc Gustin
Burg-Reuland Joseph Maraite
Bütgenbach Emil Dannemark FBL
Celles Daniel Lefebvre CEL DM
Cerfontaine Christophe Bombled
Chapelle-lez-Herlaimont Patrick Moriau PS
Charleroi Paul Magnette PS
Chastre Claude Jossart MR
Chaudfontaine Daniel Bacquelaine MR-IC
Chaumont-Gistoux André Demoulin MR
Chièvres Michel Miroir PS
Chimay Denis Danvoye
Chiny Michel Collignon EIC
Ciney Guy Milcamps
Clavier Annie Luymoeyen RC
Colfontaine Patrick Pierart PS
Comblain-au-Pont Daniel Adam IC
Courcelles Axel Sœur PS
Court-Saint-Étienne Michael Goblet D'alviella MR
Couvin Robert Dubuc EPSC
Crisnée Philippe Goffin
Dalhem Jean-Claude Dewez
Daverdisse Pol Baijot
Dinant Richard Fournaux ldb
Dison Yvan Ylieff PS
Doische André Dricot cdH
Donceel Michel Paulus
Doornik Christian Massy PS
Dour Carlo Di Antonio
Durbuy Jean-Marie Mottet cdH
Écaussinnes Beatrice Godefroid-Bulteau EC+
Edingen Florine Pary-Mille MR
Eghezée Dominique Van Roy EPV
Eigenbrakel Vincent Scourneau MR
Elzele Ides Cauchie cdH
Engis Serge Manzato PS
Erezée René Collin ACTION
Erquelinnes David Lavaux IC
Esneux Laura Iker
Estinnes Etienne Quenon ECP
Eupen Elmar Keutgen CSP
Faimes Marie-Alice Corswarem-Vandereyken
Farciennes Hugues Bayet PS
Fauvillers Bernadette Moinet CONTAC
Fernelmont Jean-Claude Nihoul
Ferrières Raymond Marechal UGC
Fexhe-le-Haut-Clocher Henri Christophe cdH
Fléron Linda Musin PS
Fleurus Jean-Luc Borremans
Floreffe André Bodson CLARTE
Florennes Pierre Helson MR
Florenville Richard Lambert
Fontaine-l'Evêque Georges Rovillard PS
Fosses-la-Ville Benoît Spineux
Frameries Gustave Carlier PS
Frasnes-lez-Anvaing Jean-Luc Crucke MR
Froidchapelle Willy Decuir EC
Gedinne Vincent Massinon Gedinne2006
Geer Laurence Kinon
Geldenaken Jean-Paul Wahl
Gembloers Benoît Dispa
Genepiën Gerard Couronne MR/IC
Gerpinnes Philippe Busine
Gesves Philippe Mahoux RPG
Grâce-Hollogne Maurice Mottard PS
Graven Alain Clabots
's-Gravenbrakel Daniel Renard PS
Habay Serge Bodeux IC
Hamoir Patrick Lecerf IC
Hamois Luc Jadot
Ham-sur-Heure-Nalinnes Yves Binon MR
Hannuit Jean-Claude Jadot MR
Hastière Claude Bultot
Havelange Jean-Marie Polet OP
Hélécine Rudi Cloots
Hensies Éric Thiébaut PS
Herbeumont Catherine Mathelin Union
Héron Eric Hautphenne PS
Herstal Frederic Daerden PS
Herve André Smets cdH
Honnelles Bernard Paget
Hotton Françoise Jeanmart
Houffalize Marc Caprasse Gestion et Service
Hoei Anne-Marie Lizin-Vanderspeeten PS
Incourt Léon Walry LB
Jalhay Claude Gregoire PARI
Jemeppe-sur-Sambre Joseph Daussogne PS
Juprelle Christine Servaes
Jurbeke Jacqueline Galant LB
Kasteelbrakel Pierre Devreux RB
Kelmis Mathieu Grosch cdH
Komen-Waasten Gilbert Deleu ACTION
La Bruyère Robert Cappe MR
La Roche-en-Ardenne Jean-Pierre Dardenne
Lasne Brigitte Defalque MR/IC
Le Rœulx Benoît Friart IC
Léglise Sophie Jacques
Lens Ghislain Moyart PS
Les-Bons-Villers Daniel Vanderzeypen PS
Lessen Jean-Marie Degauque PS
Leuze-en-Hainaut Jean-Paul Renard MR
Libin Henri Guillaume GDC
Libramont-Chevigny Pierre Arnould CHEVI
Lierneux Francis Samray
Limburg Jean-Marie Reinertz PS
Lijsem Olivier Winnen
Lobbes Marcel Basile cdH
Lontzen Alfred Lecerf UNION
Luik Willy Demeyer PS
Malmedy Robert Denis EC
Manage Pascal Hoyaux PS
Manhay Marie-Therese Martin PAV
Marche-en-Famenne André Bouchat cdH
Marchin Eric Lomba PS
Martelange Daniel Waty
Meix-devant-Virton Pascal François Maïeur
Merbes-le-Château Gerard Lemaire PS
Messancy Roger Kirsch UC
Mettet Adelin Mathieu ED
Modave Jules Lambrette PS
Moeskroen Jean-Pierre Detremmerie cdH
Momignies Albert Depret MR/PS
Mont-de-l'Enclus Jean-Pierre Bourdeaud'huy MR
Montigny-le-Tilleul Veronique Cornet MR
Mont-Saint-Guibert Jean-François Breuer UC
Morlanwelz Jacques Fauconnier PS
Musson Michel Yans PS
Namen Jacques Étienne cdH
Nandrin Joseph Nandrin UPN
Nassogne Marcel Sepul
Neufchâteau Nelly Gendebien AA
Neupré Arthur Cortis
Nijvel Maurice Dehu PS
Oerle Isabelle Albert
Ohey Daniel De Laveleye
Olne Ghislain Senden RAB
Onhaye Christophe Bastin
Opzullik Christian Leclercq LB/MR/PS
Orp-Jauche Hugues Ghenne PS
Ottignies-Louvain-la-Neuve Jean-Luc Roland Ecolo
Ouffet Marc Gielen EC
Oupeye Mauro Lenzini PS
Paliseul Jean Pol Hannard
Pecq Marc D'haene ARC
Pepinster André Bailly PS
Péruwelz Daniel Westrade PS
Perwijs Jean-Louis Lempereur DRC
Philippeville Jacques Rousselle PS
Pont-à-Celles Jean Painblanc PS
Profondeville Jean-Pierre Baily IC
Quaregnon Guy Roland PS
Quévy Florence Lecompte PS
Quiévrain Daniel Dorsimont PS
Raeren Hans-Dieter Laschet MIT UNS
Ramillies Danny Degrauwe
Rebecq Dimitri Legasse AC
Rendeux Benoît Tricot
Rixensart Jacqueline Herzet-Govaers IC/PRL
Rochefort François Bellot
Rouvroy Stephane Herbeuval EC
Rumes Michel Casterman
Sainte-Ode Jacques Pierre cdH
Saint-Ghislain Daniel Olivier PS
Saint-Hubert Claude Bonmariage PS
Saint-Léger Alain Rongvaux
Saint-Nicolas Patrick Avril PS
Sambreville Marcel Fisenne PS
Sankt Vith Christian Krings FBL
Seneffe Philippe Bouchez PS
Seraing Alain Mathot PS
Sivry-Rance Jean-François Gatelier
Sombreffe Etienne Bertrand IC-LdB
Somme-Leuze Willy Borsus
Soumagne Charles Janssens PS
Spa Joseph Houssa MR
Sprimont Claude Ancion MR
Stavelot Thierry De Bournonville MR-LB
Steenput Daniel Senesael
Stoumont Didier Gilkinet
Tellin Guy Jeanjot VE
Tenneville Marc Gauthier IC
Terhulpen Christophe Dister MR
Theux Philippe Boury IFR
Thimister-Clermont Didier d'Oultremont
Thuin Paul Furlan PS
Tinlot Cecile Thomas-Louviaux
Tintigny Benoît Piedboeuf
Trois-Ponts Jean-Luc Gabriel
Trooz Denise Laurent PS
Tubeke Raymond Langendries RC
Vaux-sur-Sûre Yves Besseling AVENIR
Verlaine Hubert Jonet IC
Verviers Claude Desama PS
Vielsalm Elie Deblire
Villers-la-Ville Emmanuel Burton
Villers-le-Bouillet Brigitte Simal Ecolo
Viroinval Bruno Buchet
Virton Michel Thiry cdH
Vloesberg Philippe Mettens PS
Vresse-sur-Semois Bruno Tellier LDM
Walcourt Nicole Debois-Lebrun SC
Walhain Laurence Smets
Wanze Claude Parmentier PS
Wasseiges Joseph Haquin UC
Waterloo Serge Kubla MR/FDF
Waver Charles Michel LB
Welkenraedt Claude Klenkenberg PS/IC
Wellin Gabriel Bihain IC
Wezet Marcel Neven
Yvoir Ovide Monin
Zinnik Marc De Saint Moulin PS

Zie ook

Zoek op Wikidata

rel=nofollow