Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Lijst van landen naar werkloosheidsgraad: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Lijst_van_landen_naar_werkloosheidsgraad&oldid=40105461 12 jan 2014 Egs 21 sep 2006) |
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Lijst_van_landen_naar_werkloosheidsgraad&oldid=52828303) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Unemployment rate world from CIA figures.PNG|400px|right| | <!-- [[Bestand:Unemployment rate world from CIA figures.PNG|400px|right|thumb|De werkloosheidsgraad in de wereld o.b.v. de cijfers van het CIA World Factbook uit maart 2006.]] --> | ||
thumb| | Volgend is een lijst van landen gerangschikt volgens hun graad (%) van [[werkloosheid]], van hoog naar laag. | ||
World Factbook]] | |||
== Regio's == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
! | ! Regio || Percentage || Datum | ||
|- | |- | ||
| Wereld || ~6 || 2012<ref name="tg-wuf13">{{Citeer web|url=http://www.theguardian.com/business/2013/jan/22/ilo-unemployment-numbers-rise-2013|titel=World unemployment figures set to rise in 2013, claims UN labour agency|taal=en|auteur=Dominic Rushe|uitgever=The Guardian|datum=22 januari 2013|bezochtdatum=20 januari 2014}}</ref> | |||
|- | |- | ||
| {{EU}} || 12,1 || 2013-11 | |||
|} | |} | ||
== | == Landen == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! | |- | ||
! Land || Percentage || Datum | |||
|- | |||
| {{DJ}} || 59,5 || 2002-12 | |||
|- | |||
| {{CD}} || 49,1 || 2012-12 | |||
|- | |||
| {{BA}} || 44,76 || 2013-10 | |||
|- | |||
| {{HT}} || 40,6 || 2010-12 | |||
|- | |||
| {{KE}} || 40 || 2011-12 | |||
|- | |||
| [[Kosovo]] || 30,9 || 2012-12 | |||
|- | |||
| {{BI}} || 35 || 2009-12 | |||
|- | |||
| {{RW}} || 30 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{YE}} || 29 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MK}} || 28,7 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{SZ}} || 28,2 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GR}} || 27,8 || 2013-10 | |||
|- | |- | ||
| {{CG}} || 26,5 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{AO}} || 26 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ES}} || 15,2 || 2018-08 | |||
|- | |- | ||
| {{LS}} || 25,3 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ZA}} || 24,7 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{NG}} || 23,9 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| | | [[Palestina (staat)|Palestina]] || 23,7 || 2013-09 | ||
|- | |- | ||
| {{TD}} || 22,6 || 2006-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GQ}} || 22,3 || 2009-12 | |||
|- | |- | ||
| {{HR}} || 8,5 || 2018-08 | |||
|- | |- | ||
| {{GY}} || 21 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{RS}} || 20,1 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{LY}} || 19,5 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{BW}} || 17,8 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ET}} || 17,5 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{CY}} || 17,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{MZ}} || 17 || 2007-12 | |||
|- | |- | ||
| | | {{CV}} || 16,8 || 2012-12 | ||
|- | |- | ||
| {{NA}} || 16,7 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{AM}} || 16,2 || 2013-06 | |||
|- | |- | ||
| {{CF}} || 16,1 || 2005-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GA}} || 16 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{IQ}} || 16 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SD}} || 15,9 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{CI}} || 15,7 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TN}} || 15,7 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{PT}} || 15,6 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{JM}} || 15,4 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{AF}} || 15 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{DO}} || 15 || 2013-03 | |||
|- | |- | ||
| {{GE}} || 15 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{OM}} || 15 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ZM}} || 15 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SY}} || 14,9 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ME}} || 14,88 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{PR}} (US) || 14,7 || 2013-11 | |||
| | |- | ||
| {{ER}} || 14,5 || 1984-12 | |||
|- | |||
{| | | {{BS}} || 14 || 2012-12 | ||
|- | |- | ||
| {{JO}} || 14 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{NC}} (FR) || 14 || 2009-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ST}} || 14 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{KM}} || 13,5 || 2004-12 | |||
|- | |- | ||
| | | {{SK}} || 13,5 || 2013-11 | ||
|- | |- | ||
| {{EG}} || 13,4 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{PL}} || 13,4 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SI}} || 13 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{GH}} || 12,9 || 2005-12 | |||
|- | |- | ||
| {{AL}} || 12,8 || 2013-09 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{IT}} || 12,7 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{IE}} || 12,4 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{BG}} || 12 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{SS}} || 12 || 2008-12 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{LV}} || 11,8 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{BB}} || 11,7 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{MV}} || 11,7 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{FR}} || 10,9 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{LT}} || 10,9 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{TZ}} || 10,7 || 2011-10 | |||
|- | |- | ||
| {{ZW}} || 10,7 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{ML}} || 10,5 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{IR}} || 10,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{SN}} || 10,2 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MR}} || 10,1 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{DZ}} || 10 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TR}} || 9,7 || 2013-10 | |||
|- | |- | ||
| {{AT}} || 9,5 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{HU}} || 9,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{MA}} || 9,1 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{CR}} || 8,9 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{CO}} || 8,48 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{CZ}} || 8,2 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{EE}} || 8 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{PY}} || 8 || 2013-06 | |||
|- | |- | ||
| {{SR}} || 8 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{FI}} || 7,9 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{MU}} || 7,76 || 2013-08 | |||
|- | |- | ||
| {{KG}} || 7,7 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GW}} || 7,6 || 2002-12 | |||
|- | |- | ||
| {{UA}} || 7,6 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{BO}} || 7,5 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SE}} || 7,5 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{NI}} || 7,4 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GB}} || 7,4 || 2013-10 | |||
|- | |- | ||
| {{RO}} || 7,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{BE}} || 7,2 || 2017-08 | |||
|- | |- | ||
| {{CA}} || 7,2 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{LU}} || 7,1 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{FJ}} || 7 || 2011-12 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{AR}} || 6,8 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{TG}} || 6,8 || 2006-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MT}} || 6,7 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{US}} || 6,7 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{PH}} || 6,5 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{UY}} || 6,5 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{ID}} || 6,25 || 2013-08 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{KY}} (GB) || 6,2 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{NZ}} || 6,2 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{SV}} || 6,1 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GM}} || 6 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{PK}} || 6 || 2013-06 | |||
|- | |- | ||
| {{LB}} || 5,83 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{AU}} || 5,8 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SA}} || 5,8 || 2013-03 | |||
|- | |- | ||
| {{CL}} || 5,7 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{PE}} || 5,7 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{VE}} || 5,6 || 2013-12 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{IL}} || 5,5 || 2013-11 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{RU}} || 5,4 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{AZ}} || 5,2 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{DE}} || 5,2 || 2013-12 | |||
| | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{KZ}} || 5,2 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{IS}} || 4,8 || 2013-11 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{TT}} || 4,8 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{UZ}} || 4,8 || 2012-09 | |||
|- | |- | ||
| {{NL}} || 3,5 || 2018-11 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{BR}} || 4,6 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{EC}} || 4,6 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{BD}} || 4,5 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{HN}} || 4,5 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{DK}} || 4,4 || 2013-12 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{MX}} || 4,25 || 2013-12 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{UG}} || 4,2 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{AE}} || 4,2 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TW}} || 4,15 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{CN}} || 4 || 2013-09 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{JP}} || 4 || 2013-11 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{MM}} || 4 || 2012-12 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| {{PA}} || 4 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MD}} || 3,9 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{BH}} || 3,8 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{CM}} || 3,8 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{IN}} || 3,8 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MG}} || 3,8 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{LR}} || 3,7 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TL}} || 3,6 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{CH}} || 3,5 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MN}} || 3,9 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{LK}} || 3,9 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SL}} || 3,4 || 2004-12 | |||
|- | |- | ||
| {{BF}} || 3,3 || 2007-12 | |||
|- | |- | ||
| {{CU}} || 3,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{HK}} (CN) || 3,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{MY}} || 3,3 || 2013-10 | |||
|- | |- | ||
| {{NO}} || 3,3 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{BT}} || 3,1 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GN}} || 3,1 || 1994-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MW}} || 3 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{NP}} || 3 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{KR}} || 3 || 2013-12 | |||
|- | |- | ||
| {{GT}} || 2,9 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{KW}} || 2,72 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TM}} || 2,6 || 2004-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TJ}} || 2,5 || 2013-10 | |||
|- | |- | ||
| {{NE}} || 2,25 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{VN}} || 2,22 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{LA}} || 1,9 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{MO}} (CN) || 1,9 || 2013-11 | |||
|- | |- | ||
| {{PG}} || 1,9 || 2008-12 | |||
|- | |- | ||
| {{SG}} || 1,8 || 2013-09 | |||
|- | |- | ||
| {{SC}} || 1,7 || 2011-12 | |||
|- | |- | ||
| {{BN}} || 1,1 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{BJ}} || 1 || 2010-12 | |||
|- | |- | ||
| {{TH}} || 0,62 || 2013-10 | |||
|- | |- | ||
| {{BY}} || 0,5 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{QA}} || 0,5 || 2012-12 | |||
|- | |- | ||
| {{KH}} || 0,1 || 2012-12 | |||
|} | |} | ||
== Zie ook == | == Zie ook == | ||
* [[Werkloosheid in de Europese Unie]] | * [[Werkloosheid in de Europese Unie]] | ||
* [[Werkloosheid in Nederland]] | * [[Werkloosheid in Nederland]] | ||
* [[Lijst van landen naar | * [[Lijst van landen naar bbp per hoofd van de bevolking]] | ||
* [[Lijst van landen naar | * [[Lijst van landen naar kkp per capita]] | ||
* [[Lijst van landen naar inkomensverschillen]] | * [[Lijst van landen naar inkomensverschillen]] | ||
{{Appendix|2= | |||
* | * {{Citeer web|url=http://www.tradingeconomics.com/country-list/unemployment-rate|titel=Unemployment Rate - Countries|taal=en|uitgever=Trading Economics|bezochtdatum=20 januari 2014}} | ||
{{References}} | |||
}} | |||
{{ | {{authority control|TYPE=|Wikidata=Q1763895 }} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Economische lijst per land|Werkloosheidsgraad]] | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Arbeid]] |
Huidige versie van 6 jan 2019 om 01:47
Volgend is een lijst van landen gerangschikt volgens hun graad (%) van werkloosheid, van hoog naar laag.
Regio's
Regio | Percentage | Datum |
---|---|---|
Wereld | ~6 | 2012[1] |
Europa | 12,1 | 2013-11 |
Landen
Land | Percentage | Datum |
---|---|---|
![]() |
59,5 | 2002-12 |
![]() |
49,1 | 2012-12 |
![]() |
44,76 | 2013-10 |
![]() |
40,6 | 2010-12 |
![]() |
40 | 2011-12 |
Kosovo | 30,9 | 2012-12 |
![]() |
35 | 2009-12 |
![]() |
30 | 2008-12 |
![]() |
29 | 2011-12 |
![]() |
28,7 | 2013-09 |
![]() |
28,2 | 2008-12 |
![]() |
27,8 | 2013-10 |
![]() |
26,5 | 2010-12 |
![]() |
26 | 2011-12 |
![]() |
15,2 | 2018-08 |
![]() |
25,3 | 2008-12 |
![]() |
24,7 | 2013-09 |
![]() |
23,9 | 2011-12 |
Palestina | 23,7 | 2013-09 |
![]() |
22,6 | 2006-12 |
![]() |
22,3 | 2009-12 |
![]() |
8,5 | 2018-08 |
![]() |
21 | 2011-12 |
![]() |
20,1 | 2013-09 |
![]() |
19,5 | 2011-12 |
![]() |
17,8 | 2010-12 |
![]() |
17,5 | 2012-12 |
![]() |
17,3 | 2013-11 |
![]() |
17 | 2007-12 |
![]() |
16,8 | 2012-12 |
![]() |
16,7 | 2012-12 |
![]() |
16,2 | 2013-06 |
![]() |
16,1 | 2005-12 |
![]() |
16 | 2010-12 |
![]() |
16 | 2012-12 |
![]() |
15,9 | 2011-12 |
![]() |
15,7 | 2008-12 |
![]() |
15,7 | 2013-09 |
![]() |
15,6 | 2013-09 |
![]() |
15,4 | 2013-09 |
![]() |
15 | 2011-12 |
![]() |
15 | 2013-03 |
![]() |
15 | 2012-12 |
![]() |
15 | 2011-12 |
![]() |
15 | 2008-12 |
![]() |
14,9 | 2011-12 |
![]() |
14,88 | 2013-12 |
![]() |
14,7 | 2013-11 |
![]() |
14,5 | 1984-12 |
![]() |
14 | 2012-12 |
![]() |
14 | 2013-09 |
![]() |
14 | 2009-12 |
![]() |
14 | 2008-12 |
![]() |
13,5 | 2004-12 |
![]() |
13,5 | 2013-11 |
![]() |
13,4 | 2013-09 |
![]() |
13,4 | 2013-12 |
![]() |
13 | 2013-11 |
![]() |
12,9 | 2005-12 |
![]() |
12,8 | 2013-09 |
![]() |
12,7 | 2013-11 |
![]() |
12,4 | 2013-12 |
![]() |
12 | 2013-09 |
![]() |
12 | 2008-12 |
![]() |
11,8 | 2013-09 |
![]() |
11,7 | 2013-09 |
![]() |
11,7 | 2010-12 |
![]() |
10,9 | 2013-09 |
![]() |
10,9 | 2013-09 |
![]() |
10,7 | 2011-10 |
![]() |
10,7 | 2011-12 |
![]() |
10,5 | 2011-12 |
![]() |
10,3 | 2013-11 |
![]() |
10,2 | 2011-12 |
![]() |
10,1 | 2012-12 |
![]() |
10 | 2011-12 |
![]() |
9,7 | 2013-10 |
![]() |
9,5 | 2013-12 |
![]() |
9,3 | 2013-11 |
![]() |
9,1 | 2013-09 |
![]() |
8,9 | 2013-09 |
![]() |
8,48 | 2013-11 |
![]() |
8,2 | 2013-12 |
![]() |
8 | 2013-09 |
![]() |
8 | 2013-06 |
![]() |
8 | 2011-12 |
![]() |
7,9 | 2013-11 |
![]() |
7,76 | 2013-08 |
![]() |
7,7 | 2012-12 |
![]() |
7,6 | 2002-12 |
![]() |
7,6 | 2013-09 |
![]() |
7,5 | 2012-12 |
![]() |
7,5 | 2013-11 |
![]() |
7,4 | 2012-12 |
![]() |
7,4 | 2013-10 |
![]() |
7,3 | 2013-11 |
![]() |
7,2 | 2017-08 |
![]() |
7,2 | 2013-12 |
![]() |
7,1 | 2013-11 |
![]() |
7 | 2011-12 |
![]() |
6,8 | 2013-09 |
![]() |
6,8 | 2006-12 |
![]() |
6,7 | 2013-09 |
![]() |
6,7 | 2013-12 |
![]() |
6,5 | 2013-09 |
![]() |
6,5 | 2013-11 |
![]() |
6,25 | 2013-08 |
![]() |
6,2 | 2012-12 |
![]() |
6,2 | 2013-09 |
![]() |
6,1 | 2012-12 |
![]() |
6 | 2010-12 |
![]() |
6 | 2013-06 |
![]() |
5,83 | 2010-12 |
![]() |
5,8 | 2013-12 |
![]() |
5,8 | 2013-03 |
![]() |
5,7 | 2013-11 |
![]() |
5,7 | 2013-12 |
![]() |
5,6 | 2013-12 |
![]() |
5,5 | 2013-11 |
![]() |
5,4 | 2013-11 |
![]() |
5,2 | 2012-12 |
![]() |
5,2 | 2013-12 |
![]() |
5,2 | 2013-09 |
![]() |
4,8 | 2013-11 |
![]() |
4,8 | 2013-09 |
![]() |
4,8 | 2012-09 |
![]() |
3,5 | 2018-11 |
![]() |
4,6 | 2013-11 |
![]() |
4,6 | 2013-09 |
![]() |
4,5 | 2010-12 |
![]() |
4,5 | 2012-12 |
![]() |
4,4 | 2013-12 |
![]() |
4,25 | 2013-12 |
![]() |
4,2 | 2010-12 |
![]() |
4,2 | 2012-12 |
![]() |
4,15 | 2013-11 |
![]() |
4 | 2013-09 |
![]() |
4 | 2013-11 |
![]() |
4 | 2012-12 |
![]() |
4 | 2012-12 |
![]() |
3,9 | 2013-09 |
![]() |
3,8 | 2012-12 |
![]() |
3,8 | 2011-12 |
![]() |
3,8 | 2011-12 |
![]() |
3,8 | 2010-12 |
![]() |
3,7 | 2010-12 |
![]() |
3,6 | 2010-12 |
![]() |
3,5 | 2013-12 |
![]() |
3,9 | 2011-12 |
![]() |
3,9 | 2012-12 |
![]() |
3,4 | 2004-12 |
![]() |
3,3 | 2007-12 |
![]() |
3,3 | 2013-11 |
![]() |
3,3 | 2013-11 |
![]() |
3,3 | 2013-10 |
![]() |
3,3 | 2013-11 |
![]() |
3,1 | 2012-12 |
![]() |
3,1 | 1994-12 |
![]() |
3 | 2011-12 |
![]() |
3 | 2008-12 |
![]() |
3 | 2013-12 |
![]() |
2,9 | 2012-12 |
![]() |
2,72 | 2012-12 |
![]() |
2,6 | 2004-12 |
![]() |
2,5 | 2013-10 |
![]() |
2,25 | 2008-12 |
![]() |
2,22 | 2013-09 |
![]() |
1,9 | 2010-12 |
![]() |
1,9 | 2013-11 |
![]() |
1,9 | 2008-12 |
![]() |
1,8 | 2013-09 |
![]() |
1,7 | 2011-12 |
![]() |
1,1 | 2012-12 |
![]() |
1 | 2010-12 |
![]() |
0,62 | 2013-10 |
![]() |
0,5 | 2012-12 |
![]() |
0,5 | 2012-12 |
![]() |
0,1 | 2012-12 |
Zie ook
- Werkloosheid in de Europese Unie
- Werkloosheid in Nederland
- Lijst van landen naar bbp per hoofd van de bevolking
- Lijst van landen naar kkp per capita
- Lijst van landen naar inkomensverschillen
Bronnen, noten en/of referenties
|