Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed

Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.

  • Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
  • Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.

Treinseries in België

Uit Wikisage
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Dit is een lijst van treinseries in België. Aantekeningen/notitiepagina over de NMBS-Dienstregeling 2015. Bijgewerkt tot 24 maart.

IC-treinen

Verbinding Nummering Periode Traject Materieel in de spits op Maandag t/m Vrijdag Materieel in de spits op Zaterdag en Zondag Materieel in de daluren op Maandag t/m Vrijdag Materieel in de daluren op Zaterdag en Zondag
IC-01 500-549 dagelijks Oostende - Brugge - Gent-Sint-Pieters - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Leuven - Liège-Guillemins - Verviers-Central - Welkenraedt - Eupen 2 HLE 18 + 8 M6 2 HLE 18 + 8 M6 2 HLE 18 + 8 M6 2 HLE 18 + 8 M6
IC-02 1800-1849 dagelijks Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Antwerpen-Zuid - Sint-Niklaas - Lokeren - Gent-Dampoort - Gent-Sint-Pieters - Aalter - Brugge – Oostende HLE 18 + 8 M6 HLE 18 + 8 M6 AM 96 AM 96
IC-03 1500-1549 dagelijks Knokke - Duinbergen - Heist - Brugge - Aalter - Gent-Sint-Pieters - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Leuven - Tienen - Landen - Sint-Truiden - Alken - Hasselt - Kiewit - Bokrijk - Genks-Central - Welkenraedt - Eupen 19M6R + 27M6R 19M6R + 27M6R 19M6R + 27M6R 19M6R + 27M6R
IC-03 1600-1649 dagelijks Blankenberge - Brugge 19M6R 19M6R 19M6R 19M6R
IC-04 700-749 dagelijks Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Sint-Niklaas - Lokeren - Gent-Dampoort - Gent-Sint-Pieters - Kortrijk - Mouscron - Herseaux - Lille / Bissegem - Wevelgem - Menen - Wervik - Comines - Ieper – Poperinge AM 96 AM 96 AM 96 AM 96
IC-04 19700-19799 dagelijks Kortrijk - Lille AM 96 AM 96 AM 96 AM 96
IC-05 4500-4549 maandag t/m vrijdag Antwerpen-Centraal - Mechelen - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Braine-l'Alleud - Nivelles - Luttre - Marchienne-au-Pont – Charleroi-Sud 19M6R + 27M6R 19M6R + 27M6R
IC-06 1900-1949 dagelijks Tournai - Leuze - Ath - Silly - Enghien - Halle - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Diegem - Zaventem - Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Braine-le-Comte - Soignies - Jurbise - Mons HLE 18 + 10 M6 AM 96 AM 96 AM 96
IC-06 3700-3749 dagelijks Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Braine-le-Comte - Soignies - Jurbise - Mons HLE 18 + 10 M6 AM 96 AM 96 AM 96
IC-07 2000-2049 maandag t/m vrijdag Antwerpen-Centraal - Mechelen - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Braine-l'Alleud - Nivelles - Luttre - Marchienne-au-Pont – Charleroi-Sud 19 M6R + 27 M6R HLE 18 + 8M6
IC-08 2600-2649 dagelijks Antwerpen-Centraal - Mechelen - Brussel-Nationaal-Luchthaven - Leuven - Aarschot – Hasselt AM 80 AM 80 AM 80 AM80
IC-09 2900-2949 dagelijks Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Lier - Heist-op-den-Berg - Aarschot – Leuven AM 80 AM 80 AM 80 AM 80
IC-10 4300-4349 dagelijks Antwerpen-Centraal - Lier - Herentals - Olen - Geel - Mol - Lommel - Overpelt - Neerpelt - Hamont AR 41 AR 41 AR 41 AR 41
IC-10 4400-4449 dagelijks Mol - Balen - Leopoldsburg - Beverlo - Beringen - Heusden - Zolder - Zonhoven – Hasselt AR 41 AR 41 AR 41 AR 41
IC-11 3400-3449 dagelijks Binche - Leval - La Louvière-Sud - Ecaussinnes - Braine-le-Comte - Tubize - Halle - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel Noord - Mechelen - Lier - Herentals - Tielen – Turnhout AM 4 AM 4
IC-12 400-449 maandag t/m vrijdag Kortrijk - Harelbeke - Waregem - Deinze - De Pinte - Gent-Sint-Pieters - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Leuven - Liège-Guillemins - Angleur - Pepinster - Verviers-Central - Welkenraedt HLE 18 + 12 I11 HLE 18 + 12 I11
IC-12 400-449 zaterdag en zondag Kortrijk - Harelbeke - Waregem - Deinze - De Pinte - Gent-Sint-Pieters HLE 21 + 8 M4 HLE 21 + 8 M4
IC-13 5350-5399 maandag t/m vrijdag Hasselt - Diepenbeek - Bilzen - Tongeren - Glons - Liers - Milmort - Herstal - Liège-Palais - Liège-Jonfosse - Liège-Guillemins - Bressoux - Visé - Eisden - Maastricht Randwijck – Maastricht AM 80 AM 80
IC-13 5350-5399 zaterdag en zondag Liège-Guillemins - Bressoux - Visé - Eisden - Maastricht Randwijck – Maastricht AM 80 AM 80
IC-13 5300-5349 zaterdag en zondag Hasselt - Diepenbeek - Bilzen - Tongeren - Glons - Liers - Milmort - Herstal - Liège-Palais - Liège-Jonfosse – Liège-Guillemins AM 80 AM 80
IC-14 1700-1749 maandag t/m vrijdag Quiévrain - Thulin - Hainin - Boussu - Saint-Ghislain - Quaregnon - Jemappes - Mons - Jurbise - Soignies - Braine-le-Comte - Halle - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Leuven - Tienen - Landen - Waremme - Ans – Liège-Guillemins AM 80 AM 80
IC-14 1700-1749 zaterdag en zondag Landen - Waremme - Ans – Liège-Guillemins AM 80 AM 80
IC-15 600-649 dagelijks Noorderkempen - Antwerpen-Luchtbal – Antwerpen-Centraal AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
IC-16 2100-2149 dagelijks Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Ottignies - Gembloux - Namur - Ciney - Marloie - Jemelle - Libramont - Marbehan - Arlon – Luxembourg HLE 18 + 10 M6 HLE 18 + 10 M6 AM 96 AM 96
IC-17 2500-2549 maandag t/m vrijdag Schaarbeek - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Ottignies - Gembloux - Namur - Jambes - Lustin - Godinne - Yvoir – Dinant HLE 21 + 10 M4 HLE 21 + 10 M4
IC-18 2400-2449 maandag t/m vrijdag Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Ottignies - Gembloux - Namur - Andenne - Huy - Flémalle-Haute - Liège-Guillemins - Liège-Jonfosse - Liège-Palais HLE 18 + 10 M6 HLE 18 + 10 M6
IC-18 2400-2449 zaterdag en zondag Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Ottignies - Gembloux - Namur - Dinant HLE 18 + 10 M6 HLE 18 + 10 M6
IC-19 900-949 maandag t/m vrijdag Tournai - Saint-Ghislain - Quaregnon - Jemappes - Mons - La Louvière-Sud - Charleroi-Sud - Tamines – Namur AM 96 AM96
IC-19 19900-19999 dagelijks Lille - Froyennes - Tournai - Saint-Ghislain - Quaregnon - Jemappes - Mons - La Louvière-Sud - Charleroi-Sud - Tamines – Namur AM 96 AM 96 AM 96 AM 96
IC-20 2200-2249 maandag t/m vrijdag Gent-Sint-Pieters - Merelbeke - Melle - Wetteren - Lede - Aalst - Denderleeuw - Liedekerke - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Aarschot - Diest - Hasselt - Diepenbeek - Bilzen – Tongeren 19M6R + 27M6R AM80
IC-20 2350-2399 maandag t/m vrijdag Hasselt – Genk 19M6R AM80
IC-20 2200-2249 zaterdag en zondag Gent-Sint-Pieters - Merelbeke - Melle - Wetteren - Lede - Aalst - Denderleeuw - Liedekerke - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord – Dendermonde – Lokeren AM80 AM80
IC-21 4100-4149 maandag t/m vrijdag Gent-Sint-Pieters - Wetteren - Dendermonde - Londerzeel – Mechelen HLE 21 + M4 HLE 21 + M4
IC-22 3300-3349 mandag t/m vrijdag Essen - Kalmthout - Heide - Kapellen - Ekeren - Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Mortsel-Oude-God - Mechelen-Nekkerspoel - Mechelen - Vilvoorde - Brussel-Noord - Brussel-Centraal – Brussel-Zuid 2 HLE 27 + 8 M5 HLE 21 + 8M4
IC-22 3300-3349 zaterdag en zondag Binche – La Louvière – Braine le Comte – Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord – Mechelen – Antwerpen-Centraal HLE 27 + M6R AM 4
IC-23 2800-2849 maandag t/m vrijdag Oostende - Brugge - Zedelgem - Torhout - Lichtervelde - Roeselare - Izegem - Ingelmunster - Kortrijk - Oudenaarde - Zottegem - Denderleeuw - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Gent-Sint-Pieters - Aalter – Brugge HLE 18 + 10 M6 HLE 27 + M6R AM 96
IC-23 2800-2849 maandag t/m vrijdag Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Gent-Sint-Pieters - Aalter – Brugge HLE 18 + 10 M6 HLE 27 + M6R AM 96
IC-23 2300-2349 dagelijks Oostende - Brugge - Zedelgem - Torhout - Lichtervelde - Roeselare - Izegem - Ingelmunster - Kortrijk - Oudenaarde - Zottegem - Denderleeuw - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Nationaal-Luchthaven HLE 18 + 10 M6 HLE 27 + M6R AM 96 AM 96
IC-23 2800-2849 zaterdag en zondag Oostende - Brugge - Zedelgem - Torhout - Lichtervelde - Roeselare - Izegem - Ingelmunster - Kortrijk - Oudenaarde - Zottegem - Denderleeuw - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Gent-Sint-Pieters - Aalter – Brugge HLE 27 + M6R HLE 27 + M6R AM 96 AM 96
IC-24 3900-3949 dagelijks Charleroi-Sud - Walcourt - Philippeville - Mariembourg – Couvin AR 41 AR 41 AR 41 AR 41
IC-25 3800-3849 maandag t/m vrijdag Mons - La Louvière-Sud - Marchienne-au-Pont - Charleroi-Sud - Châtelet - Tamines - Auvelais - Jemeppe-sur-Sambre - Namur - Andenne - Statte - Huy - Flémalle-Haute - Liège-Guillemins - Liège-Jonfosse – Liège-Palais AM 96 AM 96
IC-25 3800-3849 zaterdag en zondag Mouscron – Tournai – Mons - La Louvière-Sud - Marchienne-au-Pont - Charleroi-Sud - Châtelet - Tamines - Auvelais - Jemeppe-sur-Sambre - Namur - Andenne - Statte - Huy - Flémalle-Haute - Liège-Guillemins - Liège-Jonfosse – Liège-Palais AM 96 AM 96
IC-26 3200-3249 maandag t/m vrijdag Kortrijk - Mouscron - Herseaux - Froyennes - Tournai - Leuze - Ath - Silly - Enghien - Halle - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel Noord - Dendermonde - Zele - Lokeren - Sinaai - Belsele – Sint-Niklaas HLE 18 + 10 M6 AM 80
IC-27 4000-4049 maandag t/m vrijdag Brussel-Luxemburg - Etterbeek - Boondaal - Diesdelle - Sint-Job - Linkebeek - St-Genesius-Rode - Waterloo - Braine-l'Alleud - Nivelles - Obaix-Buzet - Luttre - Courcelles-Motte - Roux - Marchienne-au-Pont - Charleroi-Sud AM 08 AM 08
IC-28 300-3049 maandag t/m vrijdag Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Antwerpen-Zuid - Beveren - Sint-Niklaas - Lokeren - Beervelde - Gent-Dampoort - Gentbrugge – Gent-Sint-Pieters AM 08 AM 08
IC-29 3600-3649 dagelijks De Panne - Koksijde - Veurne - Diksmuide - Kortemark - Lichtervelde - Tielt - Deinze - De Pinte - Gent-Sint-Pieters - Wetteren - Schellebelle - Serskamp - Lede - Aalst - Erembodegem - Denderleeuw - Liedekerke - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Nationaal-Luchthaven - Leuven - Vertrijk - Tienen - Ezemaal - Neerwinden – Landen AM 80 AM 80 AM 80 AM 80
IC-30 4200-4249 dagelijks Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Lier - Herentals - Tielen – Turnhout AM 4 AM 4 AM 4 AM 4
IC-31 3100-3149 maandag en vrijdag Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Mortsel-Oude-God - Mechelen-Nekkerspoel - Mechelen - Vilvoorde - Brussel-Noord - Brussel-Centraal – Brussel-Zuid 2 HLE 27 + 8 M5 AM 4
IC-31 3100-3149 zaterdag en zondag Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Mortsel-Oude-God - Mechelen-Nekkerspoel - Mechelen - Vilvoorde - Brussel-Noord - Brussel-Centraal – Brussel-Zuid – Nivelles – Charleroi-Sud HLE 18 + 8 M6 27M6R
IC-32 800-849 dagelijks Brugge - Zedelgem - Torhout - Lichtervelde - Roeselare - Izegem - Ingelmunster – Kortrijk AM 08 AM08 AM 08 AM 08
IC-33 100-149 dagelijks Liège-Guillemins - Angleur - Poulseur - Rivage - Aywaille - Coo - Trois-Ponts - Gouvy - ... - Luxembourg T.3000 + 4 I6 T.3000 + 4 I6 T.3000 + 4 I6
IC-34 4600-4649 dagelijks Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Namur - Libramont - Arlon - Luxembourg AM 96 AM 96
IC-35 1200-1299 dagelijks Benelux:' ... Roosendaal - Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Mechelen - Brussel-Nationaal-Luchthaven - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel Zuid 28 + 7 ICRm 28 + 7 ICRm 28 + 7 ICRm 28 + 7 ICRm

Omnirail

Verbinding Nummering Periode Traject Materieel in de spits op Maandag t/m Vrijdag Materieel in de daluren op Maandag t/m Vrijdag Materieel in de spits op Zaterdag en Zondag Materieel in de daluren op Zaterdag en Zondag
L-01 4950-4999 dagelijks Namur – Huy – Liège-Guillemins AM 02 AM 02 AM 02
L-02 550-599 dagelijks Zeebrugge – Brugge – Gent-Sint-Pieters AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
L-03 2450-2499 maandag t/m vrijdag Leuven – Aarschot – Diest – Hasselt AM 80 AM 80
L-04 4050-4099 maandag t/m vrijdag Jurbise – Braine-le-Comte AM 2 AM 2
L-05 750-799 dagelijks Ronse – Oudenaarde – Gent-Sint-Pieters – Eeklo AR 41 AR 41 AR 41 AR 41
L-05 1650-1699 maandag t/m vrijdag Kortrijk – Oudenaarde AR 41 AR 41
L-06 4250-4299 maandag t/m vrijdag Charleroi-Sud – La Louvière – Manage – Luttre AM 2 AM 2
L-06 4250-4299 zaterdag en zondag Charleroi-Sud – La Louvière – Manage AM 2 AM 2
L-06 4350-4399 zaterdag en zondag Manage – Luttre – Charleroi-Sud AM 2 AM 2
L-07 4750-4799 dagelijks Charleroi-Sud – Erquellines AR 41 AR 41 AR 41 AR 41
L-08 6250-6299 dagelijks Namur – Gembloux – Ottignies AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
L-09 5450-5499 dagelijks Spa-Géronstère – Vervies-Central – Welkenraedt – Aachen AM 2 AM 2 AM 2 AM 2
L-10 6150-6199 dagelijks Ciney – Marloie – Libramont AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
L-11 6050-6099 dagelijks Namur – Dinant – Bertrix – Libramont AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
L-12 5850-5899 dagelijks Libramont – Marbehan – Arlon AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
L-12 18850-18899 dagelijks Arlon – Luxembourg AM 96 AM 96 AM 96 AM 96
L-13 5950-5999 dagelijks Libramont – Virton – Arlon AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
L-14 4550-4599 maandag t/m vrijdag Ottignies – Charleroi-Sud – Tamines – Namur – Jambes AM 2 AM 2
L-14 4550-4599 zaterdag en zonddag Ottignies – Charleroi-Sud – Tamines – Namur AM 2 AM 2
L-15 5550-5559 dagelijks Liers – Liège-Guillemnins – Marche – Marloie AM 2 AM 2 AM 2 AM 2
L-16 5750-5799 maandag t/m vrijdag Namur – Sart-Bernard AM 2 AM 2
L-16 5750-5799 zaterdag en zondag Namur – Ciney AM 2 AM 2
L-17 5250-5299 dagelijks Herstal – Liège-Guillemins – Verviers-Central AM 2 AM 2 AM 2 AM 2
L-18 4650-4699 zaterdag en zondag Quiévrain – Saint-Ghislain – Mons AM 80 AM 80
L-19 4350-4399 maandag t/m vrijdag Braine-le-Comte – Manage AM 2 AM2
L-21 5150-5199 dagelijks Waremme – Liège-Guillemins AM 2 AM 2 AM 2 AM 2
L-22 2550-2599 maandag t/m vrijdag Puurs – Antwerpen-Centraal – Essen – Roosendaal AM 4 AM 4
L-22 2550-2599 zaterdag en zondag Antwerpen-Zuid – Antwerpen-Centraal – Essen – Roosendaal AM 4 AM 4
L-23 2850-2899 dagelijks Antwerpen-Centraal - Lier - Aarschot – Leuven AM 80 AM 80 AM 80 AM 80
L-24 2950-2999 maandag t/m vrijdag Antwerpen-Centraal - Lier - Herentals – Mol AM 80 AM 80
L-25 1850-1899 dagelijks Gent-Sint-Pieters - Zottegem – Geraardsbergen AR 41 AR 41 AR 41 AR 41
L-26 4450-4499 maandag t/m vrijdag Quevy - Mons - La Louvière-Sud AM 2 AM 2
L-26 4450-4499 zaterdag en zondag Mons - La Louvière-Sud AM 2 AM 2
L-27 2750-2799 maandag t/m vrijdag Sint-Niklaas - Puurs - Mechelen – Leuven AM 80 AM 80
L-27 2750-2799 zaterdag en zondag Sint-Niklaas - Puurs - Mechelen AM 80 AM 80
L-28 850-899 dagelijks Gent-Sint-Pieters - Dendermonde - Mechelen – Leuven AM 08 AM 08 AM 08
L-29 3250-3299 maandag t/m vrijdag Geraardsbergen - Ath - Mons – Tournai AM 2 AM 2
L-29 3250-3299 zaterdag en zondag Geraardsbergen - Ath – Mons AM 2 AM 2
L-30 2650-2699 dagelijks Antwerpen-Centraal - Antwerpen-Berchem - Antwerpen-Zuid - Sint-Niklaas - Lokeren AM 86 AM 86 AM 86 AM 86

RER/GEN

Verbinding Nummering Periode Traject Materieel in de spits op Maandag t/m Vrijdag Materieel in de daluren op Maandag t/m Vrijdag Materieel in de spits op Zaterdag en Zondag Materieel in de daluren op Zaterdag en Zondag
RER-A 3750-3799 dagelijks Braine-le-Comte - Brussel - Leuven AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-B 3650-3699 maandag t/m vrijdag Braine-le-Comte - Brussel - Leuven AM 08 AM 08
RER-C 6550-6599 dagelijks Brussel-Zuid - Brussel-Noord - Brussel-Luxemburg - Ottignies AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-D 3850-3899 dagelijks Aalst - Denderleeuw - Jette - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-D 2050-2099 dagelijks Brussel-Zuid - Brussel-West - Jette - Dendermonde AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-E 1750-1799 maandag t/m vrijdag Antwerpen-Centraal - Mechelen - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Nivelles AM 08 AM 08
RER-F 3050-3099 dagelijks Leuven - Wavre - Ottignies
RER-G 6450-6499 maandag t/m vrijdag Leuven - Wavre - Ottignies AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-H 1950-1999 dagelijks Antwerpen-Centraal - Mechelen - Brussel-Noord - Brussel-Centraal - Brussel-Zuid - Nivelles AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-I 3450-3499 maandag t/m vrijdag Mechelen - Weerde - Vilvoorde - Delta - Boondaal – Halle AM 86 AM 86
RER-J 3950-3999 maandag t/m vrijdag Brussel-Zuid - Brussel-Noord - Brussel-Luxemburg - Ottignies - Louvain-la-Neuve-Université AM 08 AM 08
RER-K 3350-3399 maandag t/m vrijdag Brussel-Luxemburg - Etterbeek - Boondaal - Halle. Rijdt in de piekuur verder naar Geraardsbergen AM 86 AM 86
RER-L 3550-3599 maandag t/m vrijdag Mechelen - Muizen - Vilvoorde - Delta – Brussel-Luxemburg AM 86 AM 86
RER-M 1550-1599 dagelijks Denderleeuw - Geraardsbergen - Halle - Brussel-Zuid - Schaarbeek AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-N 2150-2199 maandag t/m vrijdag Aalst - Denderleeuw - Jette - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Etterbeek - Boondaal – Halle AM 08 AM 08
RER-O 2250-2299 maandag t/m vrijdag Oudenaarde - Zottegem - Denderleeuw - Brussel-Zuid - Brussel-Centraal - Brussel-Noord - Jette - Dendermonde AM 08 AM 08
RER-P 5650-5699 dagelijks Ottignies – Louvain-la-Neuve-Université AM 08 AM 08 AM 08 AM 08
RER-Q 6350-6399 dagelijks Ottignies – Louvain-la-Neuve-Université AM 08 AM 08 AM 08 AM 08

Extra diensten in de spits

  • 1x/uur: Mechelen - Vilvoorde - Schaarbeek - Brussel-Zuid. Stopt niet in Weerde, Eppegem, Buda, Brussel-Congres en Brussel-Kapellekerk.
  • 1x/uur: Leuven - Diegem - Haren - Delta - Brussel-Luxemburg. Stopt niet in Veltem, Erps-Kwerps en Nossegem.
  • 2x/uur: Schaarbeek - Brussel-Schuman - Brussel-Luxemburg - Ottignies.
  • 1x/uur: Brussel-Luxemburg - Etterbeek - Boondaal - Braine l'Alleud. Stopt niet in Diesdelle, Holleken en De Hoek.
  • 1x/uur: Halle - Edingen - Geraardbergen (als verlenging van RER K).
  • 1x/uur: Schaarbeek - Halle - Geraardsbergen - Denderleeuw (als verdubbeling van lijn M, identieke stops)
  • 1x/uur: Schaarbeek - Brussel-Zuid - Halle - Braine-le-Comte. Stopt niet in Brussel-Congres, Brussel-Kapellekerk, Vorst-Zuid, Ruisbroek, Lot, Buizingen en Hennuyeres.
  • 1x/uur: Aalst - Denderleeuw - Jette - Brussel-Zuid. Stopt niet in Brussel-Congres en Brussel-Kapellekerk.
  • 1x/uur: Dendermonde - Jette - Brussel-Zuid - Denderleeuw - Zottegem. Stopt niet in St-Gillis, Heizijde, Opwijk, Mollem, Zellik, Brussel-Congres, Brussel-Kapellekerk, Liedekerke, Welle, Ede, Terhagen en Hillegem.
  • 1x/uur: Brussel-Zuid - Denderleeuw - Zottegem. Stopt niet in Liedekerke, Welle, Ede, Terhagen en Hillegem.

Externe Link