Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Gebruiker:Rodejong: verschil tussen versies
(navigatie + html kleuren) |
(+) |
||
Regel 207: | Regel 207: | ||
{{!}}} | {{!}}} | ||
</center> | </center> | ||
== Kleuren == | |||
Zie ook: [http://www.pagetutor.com/common/bgcolors1536.html] + [http://www.palmantics.com/html/1536colors/] + [[Lijst van HTML-kleuren (op naam)]] + [[Lijst van HTML-kleuren]] + [[Lijst van HTML-kleuren (op RGB-waarde)]] | |||
<center> | |||
Van rood via oranje naar geel: | |||
{| cellpadding="0" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| bgcolor="#FF0000" | <font color="#C0C0C0">FF0000<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF1100" | <font color="#C0C0C0">FF1100<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF2200" | <font color="#C0C0C0">FF2200<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF3300" | <font color="#C0C0C0">FF3300<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF4400" | <font color="#C0C0C0">FF4400<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF5500" | <font color="#C0C0C0">FF5500<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF6600" | <font color="#C0C0C0">FF6600<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF7700" | <font color="#C0C0C0">FF7700<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF8800" | <font color="#C0C0C0">FF8800<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF9900" | <font color="#C0C0C0">FF9900<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FFAA00" | <font color="#C0C0C0">FFAA00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FFBB00" | <font color="#C0C0C0">FFBB00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FFCC00" | <font color="#C0C0C0">FFCC00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FFDD00" | <font color="#C0C0C0">FFDD00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FFEE00" | <font color="#C0C0C0">FFEE00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FFFF00" | <font color="#C0C0C0">FFFF00<br /> </font> | |||
|} | |||
Van geel naar groen: | |||
{| cellpadding="0" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| bgcolor="#FFFF00" | <font color="#C0C0C0">FFFF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#EEFF00" | <font color="#C0C0C0">EEFF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#DDFF00" | <font color="#C0C0C0">DDFF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#CCFF00" | <font color="#C0C0C0">CCFF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#BBFF00" | <font color="#C0C0C0">BBFF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#AAFF00" | <font color="#C0C0C0">AAFF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#99FF00" | <font color="#C0C0C0">99FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#88FF00" | <font color="#C0C0C0">88FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#77FF00" | <font color="#C0C0C0">77FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#66FF00" | <font color="#C0C0C0">66FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#55FF00" | <font color="#C0C0C0">55FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#44FF00" | <font color="#C0C0C0">44FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#33FF00" | <font color="#C0C0C0">33FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#22FF00" | <font color="#C0C0C0">22FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#11FF00" | <font color="#C0C0C0">11FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF00" | <font color="#C0C0C0">00FF00<br /> </font> | |||
|} | |||
Van groen naar cyaan: | |||
{| cellpadding="0" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| bgcolor="#00FF00" | <font color="#C0C0C0">00FF00<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF11" | <font color="#C0C0C0">00FF11<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF22" | <font color="#C0C0C0">00FF22<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF33" | <font color="#C0C0C0">00FF33<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF44" | <font color="#C0C0C0">00FF44<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF55" | <font color="#C0C0C0">00FF55<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF66" | <font color="#C0C0C0">00FF66<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF77" | <font color="#C0C0C0">00FF77<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF88" | <font color="#C0C0C0">00FF88<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FF99" | <font color="#C0C0C0">00FF99<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FFAA" | <font color="#C0C0C0">00FFAA<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FFBB" | <font color="#C0C0C0">00FFBB<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FFCC" | <font color="#C0C0C0">00FFCC<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FFDD" | <font color="#C0C0C0">00FFDD<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FFEE" | <font color="#C0C0C0">00FFEE<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00FFFF" | <font color="#C0C0C0">00FFFF<br /> </font> | |||
|} | |||
Van cyaan naar blauw: | |||
{| cellpadding="0" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| bgcolor="#00FFFF" | <font color="#C0C0C0">00FFFF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00EEFF" | <font color="#C0C0C0">00EEFF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00DDFF" | <font color="#C0C0C0">00DDFF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00CCFF" | <font color="#C0C0C0">00CCFF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00BBFF" | <font color="#C0C0C0">00BBFF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#00AAFF" | <font color="#C0C0C0">00AAFF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0099FF" | <font color="#C0C0C0">0099FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0088FF" | <font color="#C0C0C0">0088FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0077FF" | <font color="#C0C0C0">0077FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0066FF" | <font color="#C0C0C0">0066FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0055FF" | <font color="#C0C0C0">0055FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0044FF" | <font color="#C0C0C0">0044FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0033FF" | <font color="#C0C0C0">0033FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0022FF" | <font color="#C0C0C0">0022FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0011FF" | <font color="#C0C0C0">0011FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#0000FF" | <font color="#C0C0C0">0000FF<br /> </font> | |||
|} | |||
Van blauw naar magenta: | |||
{| cellpadding="0" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| bgcolor="#0000FF" | <font color="#C0C0C0">0000FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#1100FF" | <font color="#C0C0C0">1100FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#2200FF" | <font color="#C0C0C0">2200FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#3300FF" | <font color="#C0C0C0">3300FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#4400FF" | <font color="#C0C0C0">4400FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#5500FF" | <font color="#C0C0C0">5500FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#6600FF" | <font color="#C0C0C0">6600FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#7700FF" | <font color="#C0C0C0">7700FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#8800FF" | <font color="#C0C0C0">8800FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#9900FF" | <font color="#C0C0C0">9900FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#AA00FF" | <font color="#C0C0C0">AA00FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#BB00FF" | <font color="#C0C0C0">BB00FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#CC00FF" | <font color="#C0C0C0">CC00FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#DD00FF" | <font color="#C0C0C0">DD00FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#EE00FF" | <font color="#C0C0C0">EE00FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF00FF" | <font color="#C0C0C0">FF00FF<br /> </font> | |||
|} | |||
Van magenta naar rood: | |||
{| cellpadding="0" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| bgcolor="#FF00FF" | <font color="#C0C0C0">FF00FF<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF00EE" | <font color="#C0C0C0">FF00EE<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF00DD" | <font color="#C0C0C0">FF00DD<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF00CC" | <font color="#C0C0C0">FF00CC<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF00BB" | <font color="#C0C0C0">FF00BB<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF00AA" | <font color="#C0C0C0">FF00AA<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0099" | <font color="#C0C0C0">FF0099<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0088" | <font color="#C0C0C0">FF0088<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0077" | <font color="#C0C0C0">FF0077<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0066" | <font color="#C0C0C0">FF0066<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0055" | <font color="#C0C0C0">FF0055<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0044" | <font color="#C0C0C0">FF0044<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0033" | <font color="#C0C0C0">FF0033<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0022" | <font color="#C0C0C0">FF0022<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0011" | <font color="#C0C0C0">FF0011<br /> </font> | |||
| bgcolor="#FF0000" | <font color="#C0C0C0">FF0000<br /> </font> | |||
|} | |||
</center> | |||
{| border="1" style="text-align:center;" cellspacing="0" cellpadding="8" | |||
|- | |||
| bgcolor="#FFFFFF"| '''FFFFFF''' | |||
| bgcolor="#000000"| <font color="#FFFFFF">'''000000'''</font> | |||
| bgcolor="#333333"| <font color="#FFFFFF">'''333333'''</font> | |||
| bgcolor="#666666"| <font color="#FFFFFF">'''666666'''</font> | |||
| bgcolor="#999999"| <font color="#000000">'''999999'''</font> | |||
| bgcolor="#CCCCCC"| '''CCCCCC''' | |||
| bgcolor="#CCCC99"| '''CCCC99''' | |||
| bgcolor="#9999CC"| <font color="#000000">'''9999CC'''</font> | |||
| bgcolor="#666699"| <font color="#FFFFFF">'''666699'''</font> | |||
|- | |||
| bgcolor="#660000"| <font color="#FFFFFF">'''660000'''</font> | |||
| bgcolor="#663300"| <font color="#FFFFFF">'''663300'''</font> | |||
| bgcolor="#996633"| <font color="#FFFFFF">'''996633'''</font> | |||
| bgcolor="#003300"| <font color="#FFFFFF">'''003300'''</font> | |||
| bgcolor="#003333"| <font color="#FFFFFF">'''003333'''</font> | |||
| bgcolor="#003399"| <font color="#FFFFFF">'''003399'''</font> | |||
| bgcolor="#000066"| <font color="#FFFFFF">'''000066'''</font> | |||
| bgcolor="#330066"| <font color="#FFFFFF">'''330066'''</font> | |||
| bgcolor="#660066"| <font color="#FFFFFF">'''660066'''</font> | |||
|- | |||
| bgcolor="#990000"| <font color="#FFFFFF">'''990000'''</font> | |||
| bgcolor="#993300"| <font color="#FFFFFF">'''993300'''</font> | |||
| bgcolor="#CC9900"| <font color="#000000">'''CC9900'''</font> | |||
| bgcolor="#006600"| <font color="#FFFFFF">'''006600'''</font> | |||
| bgcolor="#336666"| <font color="#FFFFFF">'''336666'''</font> | |||
| bgcolor="#0033FF"| <font color="#FFFFFF">'''0033FF'''</font> | |||
| bgcolor="#000099"| <font color="#FFFFFF">'''000099'''</font> | |||
| bgcolor="#660099"| <font color="#FFFFFF">'''660099'''</font> | |||
| bgcolor="#990066"| <font color="#FFFFFF">'''990066'''</font> | |||
|- | |||
| bgcolor="#CC0000"| <font color="#FFFFFF">'''CC0000'''</font> | |||
| bgcolor="#CC3300"| <font color="#FFFFFF">'''CC3300'''</font> | |||
| bgcolor="#FFCC00"| '''FFCC00''' | |||
| bgcolor="#009900"| <font color="#FFFFFF">'''009900'''</font> | |||
| bgcolor="#006666"| <font color="#FFFFFF">'''006666'''</font> | |||
| bgcolor="#0066FF"| <font color="#FFFFFF">'''0066FF'''</font> | |||
| bgcolor="#0000CC"| <font color="#FFFFFF">'''0000CC'''</font> | |||
| bgcolor="#663399"| <font color="#FFFFFF">'''663399'''</font> | |||
| bgcolor="#CC0099"| <font color="#FFFFFF">'''CC0099'''</font> | |||
|- | |||
| bgcolor="#FF0000"| <font color="#FFFFFF">'''FF0000'''</font> | |||
| bgcolor="#FF3300"| <font color="#FFFFFF">'''FF3300'''</font> | |||
| bgcolor="#FFFF00"| '''FFFF00''' | |||
| bgcolor="#00CC00"| '''00CC00''' | |||
| bgcolor="#009999"| <font color="#FFFFFF">'''009999'''</font> | |||
| bgcolor="#0099FF"| <font color="#FFFFFF">'''0099FF'''</font> | |||
| bgcolor="#0000FF"| <font color="#FFFFFF">'''0000FF'''</font> | |||
| bgcolor="#9900CC"| <font color="#FFFFFF">'''9900CC'''</font> | |||
| bgcolor="#FF0099"| '''FF0099''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CC3333"| <font color="#FFFFFF">'''CC3333'''</font> | |||
| bgcolor="#FF6600"| '''FF6600''' | |||
| bgcolor="#FFFF33"| '''FFFF33''' | |||
| bgcolor="#00FF00"| '''00FF00''' | |||
| bgcolor="#00CCCC"| '''00CCCC''' | |||
| bgcolor="#00CCFF"| '''00CCFF''' | |||
| bgcolor="#3366FF"| <font color="#FFFFFF">'''3366FF'''</font> | |||
| bgcolor="#9933FF"| <font color="#FFFFFF">'''9933FF'''</font> | |||
| bgcolor="#FF00FF"| '''FF00FF''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#FF6666"| '''FF6666''' | |||
| bgcolor="#FF6633"| '''FF6633''' | |||
| bgcolor="#FFFF66"| '''FFFF66''' | |||
| bgcolor="#66FF66"| '''66FF66''' | |||
| bgcolor="#66CCCC"| '''66CCCC''' | |||
| bgcolor="#00FFFF"| '''00FFFF''' | |||
| bgcolor="#3399FF"| <font color="#FFFFFF">'''3399FF'''</font> | |||
| bgcolor="#9966FF"| <font color="#FFFFFF">'''9966FF'''</font> | |||
| bgcolor="#FF66FF"| '''FF66FF''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#FF9999"| '''FF9999''' | |||
| bgcolor="#FF9966"| '''FF9966''' | |||
| bgcolor="#FFFF99"| '''FFFF99''' | |||
| bgcolor="#99FF99"| '''99FF99''' | |||
| bgcolor="#66FFCC"| '''66FFCC''' | |||
| bgcolor="#99FFFF"| '''99FFFF''' | |||
| bgcolor="#66CCFF"| <font color="#000000">'''66CCFF'''</font> | |||
| bgcolor="#9999FF"| '''9999FF''' | |||
| bgcolor="#FF99FF"| '''FF99FF''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#FFCCCC"| '''FFCCCC''' | |||
| bgcolor="#FFCC99"| '''FFCC99''' | |||
| bgcolor="#FFFFCC"| '''FFFFCC''' | |||
| bgcolor="#CCFFCC"| '''CCFFCC''' | |||
| bgcolor="#99FFCC"| '''99FFCC''' | |||
| bgcolor="#CCFFFF"| '''CCFFFF''' | |||
| bgcolor="#99CCFF"| '''99CCFF''' | |||
| bgcolor="#CCCCFF"| '''CCCCFF''' | |||
| bgcolor="#FFCCFF"| '''FFCCFF''' | |||
|} | |||
== Gekleurde achtergronden == | == Gekleurde achtergronden == |
Versie van 16 dec 2011 19:53
Goedemiddag en wees welkom. |
N A V I G A T I E | |||
- | ||||
Overleg & Chat op #nl-wikisage | ||||
Afbeeldingen & Uploaden & {{Licenties}} | ||||
Algemene uitgangspunten • Te verwijderen (verzoekpagina) • Te hernoemen (verzoekpagina) • Te beveiligen (verzoekpagina) • Overleg gewenst • Artikelen • Pagina's waar wat mee is • Essays • Referenties • Wikilinks • Externe links • Afbeeldingen • Sjablonen • Categorieën • Het bewerken van een pagina • Auteursrechten • Algemeen voorbehoud • Privacybeleid | ||||
• Regblok • | ||||
• Navigatie • Voorvoegselindex | ||||
OverlegSjablonen
|
Ziet u deze pagina op een andere website dan Wikisage, dan bekijkt u een spiegelsite. Houdt er in dat geval rekening mee dat deze pagina verouderd kan zijn en dat de gebruiker die op deze pagina wordt genoemd niet verantwoordelijk is voor deze spiegeling. De echte gebruikerspagina vindt u op Wikisage.
Wikisage gegevens |
---|
Aantal artikelen: 66.654 |
Pagina's totaal: 148.918 |
Aantal moderatoren: 2 |
Geregistreerde gebruikers: 536 |
Software versie: 1.41.0 |
Server: https://nl.wikisage.org |