Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Rave Culture Music: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Rave_Culture_Music&oldid=62071360 20 mei 2022) |
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Rave_Culture_Music&action=edit&oldid=62464989 18 jul 2022 2001:1c05:3a00:800:d39:12fe:8962:f84) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox platenlabel | {{Infobox platenlabel | ||
| titel = | | titel = Rave Culture | ||
| afbeelding = | | afbeelding = | ||
| moederonderneming = [[Armada Music]] | | moederonderneming = [[Armada Music]] | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| oprichter = [[W&W (duo)|W&W]] | | oprichter = [[W&W (duo)|W&W]] | ||
| status = Actief | | status = Actief | ||
| genre = [[Dance]], [[hardstyle]], [[house (muziekstijl)|house]], [[trance (muziek)|trance]] | | genre = [[Dance]], [[hardstyle]], [[house (muziekstijl)|house]], [[techno]], [[trance (muziek)|trance]] | ||
| land = {{NL}} | | land = {{NL}} | ||
| locatie = [[Haarlem]] | | locatie = [[Haarlem]] | ||
| sublabel = Rave Culture: Dystopia | |||
| website = https://www.raveculture.com/ | | website = https://www.raveculture.com/ | ||
}} | }} | ||
'''Rave Culture Music''', kortweg Rave Culture, is een [[Nederland | |||
'''Rave Culture Music''', kortweg '''Rave Culture''', is een [[Nederland]]s [[platenlabel]], opgericht op [[1 oktober]] [[2018]] door het [[diskjockey|dj]]- en [[muziekproducent|producerduo]] [[W&W (duo)|W&W]] en is onderdeel van het in [[Amsterdam]] gevestigde [[Armada Music]]. | |||
== Artiesten == | == Artiesten == | ||
* {{TH-VLAG}} 22Bullets | |||
* [[Andrew Rayel]] | * {{MD-VLAG}} [[Andrew Rayel]] | ||
* | * {{MX-VLAG}} ANG | ||
* [[Armin van Buuren]] | * {{NL-VLAG}} [[Armin van Buuren]] | ||
* [[ | * {{NL-VLAG}} [[Atmozfears]] | ||
* [[ | * {{NL-VLAG}} AVAO | ||
* [[Chukiess & Whackboi | * {{DE-VLAG}} AXMO | ||
* [[Dannic]] | * {{ES-VLAG}} Azael | ||
* [[D-Block & S-te-Fan]] | * {{NL-VLAG}} [[Bassjackers]] | ||
* [[Graham Bell | * {{NL-VLAG}} Bass Modulators | ||
* | * {{GB-VLAG}} Ben Nicky | ||
* | * {{NL-VLAG}} [[Blasterjaxx]] | ||
* | * {{AU-VLAG}} Bonka | ||
* [[Lucas & Steve]] | * {{HK-VLAG}} CARTA | ||
* | * {{MY-VLAG}} Chukiess & Whackboi | ||
* | * {{NL-VLAG}} [[Dannic]] | ||
* [[ | * {{GB-VLAG}} Darren Styles | ||
* | * {{NL-VLAG}} [[D-Block & S-te-Fan]] | ||
* [[ | * {{CN-VLAG}} DJ Junior | ||
* | * [[Bestand:Flag of the Republic of China.svg|20px|rand]] Drifter5 | ||
* [[ | * {{NL-VLAG}} Dr Phunk | ||
* | * {{NL-VLAG}} DubVision | ||
* | * {{PT-VLAG}} EMKR | ||
* | * {{IL-VLAG}} Graham Bell | ||
* [[ | * {{AT-VLAG}} Harris & Ford | ||
* | * {{NL-VLAG}} Husman | ||
* | * {{DE-VLAG}} Jaxx & Vega | ||
* {{NL-VLAG}} Justin Prime | |||
* {{PT-VLAG}} KEVU | |||
* [[ | * {{DE-VLAG}} Le Shuuk | ||
* [[ | * {{DE-VLAG}} L3N | ||
* [[ | * {{CN-VLAG}} Luminn | ||
* | * {{NL-VLAG}} [[Lucas & Steve]] | ||
* [[ | * {{NL-VLAG}} Maddix | ||
* [[ | * {{AU-VLAG}} MaRLo | ||
* | * {{DK-VLAG}} [[Martin Jensen]] | ||
* | * {{NL-VLAG}} Maurice West | ||
* [[W&W (duo)| | * {{NL-VLAG}} [[Nicky Romero]] | ||
* | * {{BE-VLAG}} NIVIRO | ||
* | * {{NL-VLAG}} [[W&W (duo)#NWYR|NWYR]] | ||
* | * {{GB-VLAG}} Olly James | ||
* {{NO-VLAG}} Orjan Nilsen | |||
* {{TN-VLAG}} OUTRAGE | |||
* {{NL-VLAG}} [[Outsiders (dj)|Outsiders]] | |||
* {{SG-VLAG}} Rave Republic | |||
* {{GB-VLAG}} Rebelion | |||
* {{NL-VLAG}} R3SPAWN | |||
* {{HU-VLAG}} SaberZ | |||
* {{NL-VLAG}} [[Sandro Silva]] | |||
* {{NO-VLAG}} SixCap | |||
* {{NL-VLAG}} [[Sound Rush]] | |||
* {{GB-VLAG}} Stonebank | |||
* {{DE-VLAG}} STVW | |||
* {{NL-VLAG}} [[Sub Zero Project]] | |||
* {{GB-VLAG}} Technikore | |||
* {{NL-VLAG}} The Lost Shepherds | |||
* {{AU-VLAG}} [[Timmy Trumpet]] | |||
* {{NL-VLAG}} [[Tony Junior]] | |||
* {{AU-VLAG}} Will Sparks | |||
* {{NL-VLAG}} Wiwek | |||
* {{NL-VLAG}} [[W&W (duo)|W&W]] | |||
* {{IL-VLAG}} Zafrir | |||
* {{US-VLAG}} Zanny Duko | |||
* {{US-VLAG}} ZAXX | |||
== Uitgebrachte muziek == | == Uitgebrachte muziek == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
! | ! Artiesten | ||
! Titel | ! Titel | ||
! | ! Uitgavedatum | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]] | ||
| ''Rave Culture'' | | ''Rave Culture'' | ||
| 8 oktober 2018 | | 8 oktober 2018 | ||
|- | |- | ||
| | | Maurice West | ||
| ''The Kick'' | | ''The Kick'' | ||
| 12 november 2018 | | 12 november 2018 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], [[Armin van Buuren]] | ||
| ''Ready To Rave'' | | ''Ready To Rave'' | ||
| 3 december 2018 | | 3 december 2018 | ||
|- | |- | ||
| [[Planet Perfecto Knights]] | | [[PPK|Planet Perfecto Knights]] | ||
| '' | | ''[[ResuRection]] (Maurice West Remix)'' | ||
| 18 februari 2019 | | 18 februari 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]] ft. Kizuna AI | ||
| ''The Light'' | | ''The Light'' | ||
| 1 maart 2019 | | 1 maart 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], Maurice West | ||
| ''Matrix'' | | ''Matrix'' | ||
| 25 maart 2019 | | 25 maart 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], [[Blasterjaxx]] | ||
| ''Let The Music Take Control'' | | ''Let The Music Take Control'' | ||
| 17 mei 2019 | | 17 mei 2019 | ||
|- | |- | ||
| | | Maurice West | ||
| ''In The Zone'' | | ''In The Zone'' | ||
| 27 mei 2019 | | 27 mei 2019 | ||
|- | |- | ||
| | | Will Sparks ft. Luciana | ||
| ''My Spine Is Tingling'' | | ''My Spine Is Tingling'' | ||
| 1 juli 2019 | | 1 juli 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], [[Armin van Buuren]] | ||
| ''Ready To Rave | | ''Ready To Rave (Bass Modulators Remix)'' | ||
| 26 augustus 2019 | | 26 augustus 2019 | ||
|- | |- | ||
| | | Le Shuuk, [[Sunbeam (band)|Sunbeam]] | ||
| ''Outside World'' | | ''Outside World'' | ||
| 23 september 2019 | | 23 september 2019 | ||
|- | |- | ||
| | | SaberZ, Jaxx & Vega | ||
| ''We Came To Rave'' | | ''We Came To Rave'' | ||
| 21 oktober 2019 | | 21 oktober 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[Andrew Rayel]] | | [[Andrew Rayel]], Chukiess & Whackboi | ||
| ''Kick, Bass & Trance'' | | ''Kick, Bass & Trance'' | ||
| 1 november 2019 | | 1 november 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], [[Timmy Trumpet]], Will Sparks ft. Sequenza | ||
| ''Tricky Tricky'' | | ''Tricky Tricky'' | ||
| 11 november 2019 | | 11 november 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[Sandro Silva]] | | [[Sandro Silva]], SaberZ | ||
| ''Omerta'' | | ''Omerta'' | ||
| 25 november 2019 | | 25 november 2019 | ||
|- | |- | ||
| [[Sound Rush]] | | [[Sound Rush]] | ||
| ''Sticks & Stones'' | | ''Sticks & Stones'' | ||
| 13 januari 2020 | | 13 januari 2020 | ||
|- | |- | ||
| [[Dannic]] | | [[Dannic]] | ||
| ''Beatroot | | ''Beatroot ([[Dannic|Dannic's]] Bigroom Edit)'' | ||
| 3 februari 2020 | | 3 februari 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | KEVU | ||
| ''Colors'' | | ''Colors'' | ||
| 17 februari 2020 | | 17 februari 2020 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], [[Sandro Silva]], Zafrir | ||
| ''Wizard Of The Beats'' | | ''Wizard Of The Beats'' | ||
| 24 februari 2020 | | 24 februari 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | Will Sparks | ||
| ''Vienna'' | | ''Vienna'' | ||
| 2 maart 2020 | | 2 maart 2020 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]], [[Lucas & Steve]] | ||
| ''Do It For You'' | | ''Do It For You'' | ||
| 13 maart 2020 | | 13 maart 2020 | ||
|- | |- | ||
| [[Sandro Silva]] | | [[Sandro Silva]], Graham Bell | ||
| ''Raveolution'' | | ''Raveolution'' | ||
| 16 maart 2020 | | 16 maart 2020 | ||
|- | |- | ||
| [[D-Block & S-te-Fan]] | | [[D-Block & S-te-Fan]] | ||
| ''Love On Fire'' | | ''Love On Fire'' | ||
| 30 maart 2020 | | 30 maart 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | SaberZ, Zanny Duko | ||
| ''Open Your Mind'' | | ''Open Your Mind'' | ||
| 6 april 2020 | | 6 april 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | KEVU | ||
| ''Rave Is Our Cure'' | | ''Rave Is Our Cure'' | ||
| 13 april 2020 | | 13 april 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | Graham Bell | ||
| ''Pam Pam (Phat Bass)'' | | ''Pam Pam (Phat Bass)'' | ||
| 27 april 2020 | | 27 april 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | Jaxx & Vega, OUTRAGE | ||
| ''The Night'' | | ''The Night'' | ||
| 4 mei 2020 | | 4 mei 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | Zafrir | ||
| ''Zangi'' | | ''Zangi'' | ||
| 11 mei 2020 | | 11 mei 2020 | ||
|- | |- | ||
| [[Sandro Silva]] | | [[Sandro Silva]], SaberZ | ||
| ''Russian Roulette'' | | ''Russian Roulette'' | ||
| 18 mei 2020 | | 18 mei 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | ANG | ||
| ''Rave City'' | | ''Rave City'' | ||
| 1 juni 2020 | | 1 juni 2020 | ||
|- | |- | ||
| Sandro Silva, KEVU | | rowspan="2" | [[Sandro Silva]], KEVU | ||
| The King [Royal EP] | | ''The Night King [Royal EP]'' | ||
| 15 juni 2020 | | 15 juni 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | ''Champion Sound [Royal EP]'' | ||
| 22 juni 2020 | | 22 juni 2020 | ||
|- | |- | ||
| AXMO | | AXMO | ||
| The Mind | | ''The Mind'' | ||
| | | 6 juli 2020 | ||
|- | |- | ||
| W&W | | [[W&W (duo)|W&W]] | ||
| Comin' To Getcha | | ''Comin' To Getcha'' | ||
| | | 17 juli 2020 | ||
|- | |- | ||
| KEVU | | KEVU | ||
| Turn It Up | | ''Turn It Up'' | ||
| | | 27 juli 2020 | ||
|- | |- | ||
| Sandro Silva | | [[Sandro Silva]] | ||
| Ibiza 7AM | | ''Ibiza 7AM'' | ||
| | | 3 augustus 2020 | ||
|- | |- | ||
| SaberZ, ANG | | SaberZ, ANG | ||
| Home Run | | ''Home Run'' | ||
| | | 17 augustus 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | Darren Styles, Stonebank | ||
| Skank In The Rave | | ''Skank In The Rave'' | ||
| | | 24 augustus 2020 | ||
|- | |- | ||
| Will Spraks, MaRLo | | Will Spraks, MaRLo | ||
| Feel It | | ''Feel It'' | ||
| | | 4 september 2020 | ||
|- | |- | ||
| KEVU | | KEVU | ||
| Set Me Free | | ''Set Me Free'' | ||
| | | 14 september 2020 | ||
|- | |- | ||
| Graham Bell | | Graham Bell | ||
| Rollercoaster | | ''Rollercoaster'' | ||
| | | 2 oktober 2020 | ||
|- | |- | ||
| W&W, AXMO ft. | | [[W&W (duo)|W&W]], AXMO ft. SONJA | ||
| Rave Love | | ''Rave Love'' | ||
| | | 23 oktober 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | CARTA | ||
| Liang | | ''Liang'' | ||
| | | 9 november 2020 | ||
|- | |- | ||
| Sandro Silva, Willy William | | [[Sandro Silva]], [[Willy William]] | ||
| Bollywood | | ''Bollywood'' | ||
| | | 20 november 2020 | ||
|- | |||
| KEVU, ANG | |||
| ''Treasure Bay'' | |||
| 7 december 2020 | |||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]] | | [[W&W (duo)|W&W]] | ||
| Gold | | ''Gold'' | ||
| | | 18 december 2020 | ||
|- | |- | ||
| Maddix | | Maddix | ||
| Activating | | ''Activating'' | ||
| | | 15 januari 2021 | ||
|- | |- | ||
| O-Zone | | [[O-Zone]] | ||
| Dragostea Din Tei | | ''[[Dragostea din tei|Dragostea Din Tei]] ([[W&W (duo)|W&W]] Remix)'' | ||
| W&W Remix | | 22 januari 2021 | ||
|- | |- | ||
| Sandro Silva, AXMO | | [[Sandro Silva]], AXMO | ||
| Heaven & Hell | | ''Heaven & Hell'' | ||
| | | 29 januari 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | NIVIRO | ||
| The Wellerman (Sea Shanty) | | ''The Wellerman (Sea Shanty)'' | ||
| | | 5 februari 2021 | ||
|- | |- | ||
| KEVU, SaberZ | | KEVU, SaberZ | ||
| Dream Team | | ''Dream Team'' | ||
| | | 8 februari 2021 | ||
|- | |- | ||
| Justin Prime, Husman | | Justin Prime, Husman | ||
| Ninja | | ''Ninja'' | ||
| | | 19 februari 2021 | ||
|- | |- | ||
| AXMO | | AXMO | ||
| Paralyzed | | ''Paralyzed'' | ||
| | | 26 februari 2021 | ||
|- | |- | ||
| Topmodelz | | Topmodelz | ||
| Your Love | | ''Your Love ([[Atmozfears]] x [[Sound Rush]] Remix)'' | ||
| 5 maart 2021 | |||
|- | |- | ||
| KEVU | | rowspan="2" | KEVU | ||
| Galaxy | | ''Galaxy [Galaxy EP]'' | ||
| | | rowspan="2" | 19 maart 2021 | ||
|- | |||
| ''Area 51 [Galaxy EP]'' | |||
|- | |- | ||
| | | [[Sandro Silva]], Jaxx & Vega | ||
| | | ''Outta Control'' | ||
| | | 26 maart 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | NIVIRO | ||
| | | ''The Ashes'' | ||
| | | 2 april 2021 | ||
|- | |- | ||
| Justin Prime, SaberZ | | Justin Prime, SaberZ | ||
| Neutron | | ''Neutron'' | ||
| | | 9 april 2021 | ||
|- | |- | ||
| [[Tony Junior]], KEVU | | [[Tony Junior]], KEVU | ||
| Centaur | | ''Centaur'' | ||
| | | 16 april 2021 | ||
|- | |- | ||
| Ben Nicky, Olly James ft. MC Stretch | | Ben Nicky, Olly James ft. MC Stretch | ||
| We Are The Ravers | | ''We Are The Ravers'' | ||
| | | 23 april 2021 | ||
|- | |- | ||
| Sandro Silva | | [[Sandro Silva]] | ||
| As One | | ''As One'' | ||
| | | 26 april 2021 | ||
|- | |- | ||
| [[W&W (duo)|W&W]], AXMO ft. Giin | | [[W&W (duo)|W&W]], AXMO ft. Giin | ||
| Skydance | | ''Skydance'' | ||
| | | 30 april 2021 | ||
|- | |||
| CARTA | |||
| ''Big Beat'' | |||
| 3 mei 2021 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''The Phoenix'' | |||
| 7 mei 2021 | |||
|- | |||
| SaberZ ft. Haarley | |||
| ''Our Kingdom'' | |||
| 14 mei 2021 | |||
|- | |||
| [[Sub Zero Project]], Rebelion | |||
| ''Sinners Paradise'' | |||
| 21 mei 2021 | |||
|- | |||
| 22Bullets, AXMO | |||
| ''Mr. BigBoom'' | |||
| 28 mei 2021 | |||
|- | |||
| KEVU | |||
| ''Afterlife'' | |||
| 7 juni 2021 | |||
|- | |||
| Olly James, Rave Republic | |||
| ''Rave Is Our Religion'' | |||
| 11 juni 2021 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]] | |||
| ''Forever'' | |||
| 18 juni 2021 | |||
|- | |||
| ZAXX | |||
| ''Diddy Bop'' | |||
| 25 juni 2021 | |||
|- | |||
| AXMO | |||
| ''The Jungle'' | |||
| 2 juli 2021 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)|W&W]], [[Martin Jensen]] ft. Linnea Schossow | |||
| ''Greece 2021'' | |||
| 9 juli 2021 | |||
|- | |||
| CARTA, Luminn | |||
| ''Reload'' | |||
| 16 juli 2021 | |||
|- | |||
| Wiwek | |||
| ''Periphery'' | |||
| 23 juli 2021 | |||
|- | |||
| [[Blasterjaxx]], KEVU | |||
| ''Unchained'' | |||
| 30 juli 2021 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)|W&W]], [[Sandro Silva]], Justin Prime | |||
| ''This Is Our Legacy'' | |||
| 6 augustus 2021 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''The Hymn Of Nivoria'' | |||
| 13 augustus 2021 | |||
|- | |||
| Will Sparks | |||
| ''Maniac'' | |||
| 20 augustus 2021 | |||
|- | |||
| KEVU, SaberZ | |||
| ''Mark Of Cain'' | |||
| 23 augustus 2021 | |||
|- | |||
| AXMO, STVW | |||
| ''Time Capsule'' | |||
| 3 september 2021 | |||
|- | |||
| Husman | |||
| ''Desire'' | |||
| 6 september 2021 | |||
|- | |||
| [[Nicky Romero]], [[W&W (duo)|W&W]] | |||
| ''We're Still Young'' | |||
| 10 september 2021 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]] | |||
| ''Risk It All'' | |||
| 17 september 2021 | |||
|- | |||
| NIVIRO, KEVU | |||
| ''Unity'' | |||
| 24 september 2021 | |||
|- | |||
| SaberZ, Drifter5 | |||
| ''Huang'' | |||
| 1 oktober 2021 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]], Olly James | |||
| ''Founding Fathers'' | |||
| 15 oktober 2021 | |||
|- | |||
| Harris & Ford, AXMO ft. Sarah de Warren | |||
| ''Dreams'' | |||
| 22 oktober 2021 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''The Wolves'' | |||
| 28 oktober 2021 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)|W&W]], [[Blasterjaxx]] | |||
| ''Dynamite (Bigroom Nation)'' | |||
| 29 oktober 2021 | |||
|- | |||
| DubVision | |||
| ''No More'' | |||
| 5 november 2021 | |||
|- | |||
| KEVU, SixCap | |||
| ''Mystery'' | |||
| 12 november 2021 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''Deja Vu (Initial D)'' | |||
| 19 november 2021 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)|W&W]], [[Groove Coverage]] | |||
| ''Moonlight Shadow'' | |||
| 26 november 2021 | |||
|- | |||
| ANG, SaberZ | |||
| ''Takeover'' | |||
| 22 november 2021 | |||
|- | |||
| AXMO ft. Benni Hunnit | |||
| ''Monsters'' | |||
| 3 december 2021 | |||
|- | |||
| [[Sub Zero Project]] | |||
| ''Rave Culture 2022'' | |||
| 10 december 2021 | |||
|- | |||
| Ben Nicky, AVAO ft. Kye Sones | |||
| ''Guilty'' | |||
| 17 december 2021 | |||
|- | |||
| Orjan Nilsen, ANG | |||
| ''Thousand Drums'' | |||
| 7 januari 2022 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''Little Astronaut'' | |||
| 14 januari 2022 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]], Wiwek | |||
| ''Told Ya! 2022'' | |||
| 21 januari 2022 | |||
|- | |||
| AXMO, KEVU | |||
| ''Ravergy'' | |||
| 4 februari 2022 | |||
|- | |||
| Darren Styles, Olly James, Dee Dee | |||
| ''Forever'' | |||
| 11 februari 2022 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''New World'' | |||
| 18 februari 2022 | |||
|- | |||
| KEVU, STVW | |||
| ''With You'' | |||
| 21 februari 2022 | |||
|- | |- | ||
| | | [[W&W (duo)|W&W]], AXMO ft. SONJA | ||
| | | ''StarShine (I Don't Want This Night To End)'' | ||
| | | 25 februari 2022 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | EMKR, Azael ft. Jaime Deraz | ||
| | | ''Strangers In The Night'' | ||
| | | 7 maart 2022 | ||
|- | |||
| Ben Nicky, STVW | |||
| ''Soulmate'' | |||
| 11 maart 2022 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]] | |||
| ''Bulldog'' | |||
| 18 maart 2022 | |||
|- | |||
| AXMO, R3SPAWN | |||
| ''Flashbacks'' | |||
| 25 maart 2022 | |||
|- | |||
| KEVU, DJ Junior | |||
| ''Shambhala'' | |||
| 4 april 2022 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)|W&W]], The Lost Shepherds ft. Sonny Wilson | |||
| ''Sao Paulo'' | |||
| 8 april 2022 | |||
|- | |||
| NIVIRO ft. Robin Valo | |||
| ''Million Miles [Million Miles EP]'' | |||
| rowspan="2" | 15 april 2022 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''The Year 2049 [Million Miles EP]'' | |||
|- | |||
| Jaxx & Vega, Husman | |||
| ''Desperados'' | |||
| 22 april 2022 | |||
|- | |||
| Ben Nicky, Dr Phunk, Technikore | |||
| ''Ghost Town'' | |||
| 6 mei 2022 | |||
|- | |||
| AXMO ft. Marmy | |||
| ''Y.O.L.O (You Only Lie Once)'' | |||
| 20 mei 2022 | |||
|- | |||
| Olly James | |||
| ''The Age Of Rave'' | |||
| 27 mei 2022 | |||
|- | |||
| [[Bassjackers]], L3N | |||
| ''Fall'' | |||
| 3 juni 2022 | |||
|- | |||
| KEVU | |||
| ''Triangle Love'' | |||
| 13 juni 2022 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]], Outsiders | |||
| ''One More Night'' | |||
| 17 juni 2022 | |||
|- | |||
| Bonka, Rave Republic ft. Maikki | |||
| ''Brakes On'' | |||
| 23 juni 2022 | |||
|- | |||
| [[Martin Jensen]] | |||
| ''Criminal Minds'' | |||
| 24 juni 2022 | |||
|- | |||
| NIVIRO | |||
| ''Holding Out For A Hero'' | |||
| 1 juli 2022 | |||
|} | |} | ||
Regel 363: | Regel 595: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 23 maart 2020 | | 23 maart 2020 | ||
|} | |||
== Rave Culture: Dystopia == | |||
Rave Culture: Dystopia is een sublabel van Rave Culture. Dit sublabel is meer gespecialiseerd op het gebied van [[techno]]. | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
! Artiesten | |||
! Titel | |||
! Uitgavedatum | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)#NWYR|NWYR]] | |||
| ''The Lone Ranger'' | |||
| 28 januari 2022 | |||
|- | |||
| Wiwek | |||
| ''Partisan'' | |||
| 4 maart 2022 | |||
|- | |||
| [[Sandro Silva]] | |||
| ''Zeta'' | |||
| 29 april 2022 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)#NWYR|NWYR]], Wiwek | |||
| ''Cocoon'' | |||
| 13 mei 2022 | |||
|- | |||
| [[W&W (duo)#NWYR|NWYR]] | |||
| ''S1R1'' | |||
| 10 juni 2022 | |||
|} | |} | ||
Versie van 24 sep 2022 20:53
Rave Culture | ||
Opgericht | 2018 | |
Oprichter | W&W | |
Moederonderneming | Armada Music | |
Sublabel | Rave Culture: Dystopia | |
Genre | Dance, hardstyle, house, techno, trance | |
Land van oorsprong | ![]() | |
Officiële website |
Rave Culture Music, kortweg Rave Culture, is een Nederlands platenlabel, opgericht op 1 oktober 2018 door het dj- en producerduo W&W en is onderdeel van het in Amsterdam gevestigde Armada Music.
Artiesten
22Bullets
Andrew Rayel
ANG
Armin van Buuren
Atmozfears
AVAO
AXMO
Azael
Bassjackers
Bass Modulators
Ben Nicky
Blasterjaxx
Bonka
CARTA
Chukiess & Whackboi
Dannic
Darren Styles
D-Block & S-te-Fan
DJ Junior
Drifter5
Dr Phunk
DubVision
EMKR
Graham Bell
Harris & Ford
Husman
Jaxx & Vega
Justin Prime
KEVU
Le Shuuk
L3N
Luminn
Lucas & Steve
Maddix
MaRLo
Martin Jensen
Maurice West
Nicky Romero
NIVIRO
NWYR
Olly James
Orjan Nilsen
OUTRAGE
Outsiders
Rave Republic
Rebelion
R3SPAWN
SaberZ
Sandro Silva
SixCap
Sound Rush
Stonebank
STVW
Sub Zero Project
Technikore
The Lost Shepherds
Timmy Trumpet
Tony Junior
Will Sparks
Wiwek
W&W
Zafrir
Zanny Duko
ZAXX
Uitgebrachte muziek
Artiesten | Titel | Uitgavedatum |
---|---|---|
W&W | Rave Culture | 8 oktober 2018 |
Maurice West | The Kick | 12 november 2018 |
W&W, Armin van Buuren | Ready To Rave | 3 december 2018 |
Planet Perfecto Knights | ResuRection (Maurice West Remix) | 18 februari 2019 |
W&W ft. Kizuna AI | The Light | 1 maart 2019 |
W&W, Maurice West | Matrix | 25 maart 2019 |
W&W, Blasterjaxx | Let The Music Take Control | 17 mei 2019 |
Maurice West | In The Zone | 27 mei 2019 |
Will Sparks ft. Luciana | My Spine Is Tingling | 1 juli 2019 |
W&W, Armin van Buuren | Ready To Rave (Bass Modulators Remix) | 26 augustus 2019 |
Le Shuuk, Sunbeam | Outside World | 23 september 2019 |
SaberZ, Jaxx & Vega | We Came To Rave | 21 oktober 2019 |
Andrew Rayel, Chukiess & Whackboi | Kick, Bass & Trance | 1 november 2019 |
W&W, Timmy Trumpet, Will Sparks ft. Sequenza | Tricky Tricky | 11 november 2019 |
Sandro Silva, SaberZ | Omerta | 25 november 2019 |
Sound Rush | Sticks & Stones | 13 januari 2020 |
Dannic | Beatroot (Dannic's Bigroom Edit) | 3 februari 2020 |
KEVU | Colors | 17 februari 2020 |
W&W, Sandro Silva, Zafrir | Wizard Of The Beats | 24 februari 2020 |
Will Sparks | Vienna | 2 maart 2020 |
W&W, Lucas & Steve | Do It For You | 13 maart 2020 |
Sandro Silva, Graham Bell | Raveolution | 16 maart 2020 |
D-Block & S-te-Fan | Love On Fire | 30 maart 2020 |
SaberZ, Zanny Duko | Open Your Mind | 6 april 2020 |
KEVU | Rave Is Our Cure | 13 april 2020 |
Graham Bell | Pam Pam (Phat Bass) | 27 april 2020 |
Jaxx & Vega, OUTRAGE | The Night | 4 mei 2020 |
Zafrir | Zangi | 11 mei 2020 |
Sandro Silva, SaberZ | Russian Roulette | 18 mei 2020 |
ANG | Rave City | 1 juni 2020 |
Sandro Silva, KEVU | The Night King [Royal EP] | 15 juni 2020 |
Champion Sound [Royal EP] | 22 juni 2020 | |
AXMO | The Mind | 6 juli 2020 |
W&W | Comin' To Getcha | 17 juli 2020 |
KEVU | Turn It Up | 27 juli 2020 |
Sandro Silva | Ibiza 7AM | 3 augustus 2020 |
SaberZ, ANG | Home Run | 17 augustus 2020 |
Darren Styles, Stonebank | Skank In The Rave | 24 augustus 2020 |
Will Spraks, MaRLo | Feel It | 4 september 2020 |
KEVU | Set Me Free | 14 september 2020 |
Graham Bell | Rollercoaster | 2 oktober 2020 |
W&W, AXMO ft. SONJA | Rave Love | 23 oktober 2020 |
CARTA | Liang | 9 november 2020 |
Sandro Silva, Willy William | Bollywood | 20 november 2020 |
KEVU, ANG | Treasure Bay | 7 december 2020 |
W&W | Gold | 18 december 2020 |
Maddix | Activating | 15 januari 2021 |
O-Zone | Dragostea Din Tei (W&W Remix) | 22 januari 2021 |
Sandro Silva, AXMO | Heaven & Hell | 29 januari 2021 |
NIVIRO | The Wellerman (Sea Shanty) | 5 februari 2021 |
KEVU, SaberZ | Dream Team | 8 februari 2021 |
Justin Prime, Husman | Ninja | 19 februari 2021 |
AXMO | Paralyzed | 26 februari 2021 |
Topmodelz | Your Love (Atmozfears x Sound Rush Remix) | 5 maart 2021 |
KEVU | Galaxy [Galaxy EP] | 19 maart 2021 |
Area 51 [Galaxy EP] | ||
Sandro Silva, Jaxx & Vega | Outta Control | 26 maart 2021 |
NIVIRO | The Ashes | 2 april 2021 |
Justin Prime, SaberZ | Neutron | 9 april 2021 |
Tony Junior, KEVU | Centaur | 16 april 2021 |
Ben Nicky, Olly James ft. MC Stretch | We Are The Ravers | 23 april 2021 |
Sandro Silva | As One | 26 april 2021 |
W&W, AXMO ft. Giin | Skydance | 30 april 2021 |
CARTA | Big Beat | 3 mei 2021 |
NIVIRO | The Phoenix | 7 mei 2021 |
SaberZ ft. Haarley | Our Kingdom | 14 mei 2021 |
Sub Zero Project, Rebelion | Sinners Paradise | 21 mei 2021 |
22Bullets, AXMO | Mr. BigBoom | 28 mei 2021 |
KEVU | Afterlife | 7 juni 2021 |
Olly James, Rave Republic | Rave Is Our Religion | 11 juni 2021 |
Sandro Silva | Forever | 18 juni 2021 |
ZAXX | Diddy Bop | 25 juni 2021 |
AXMO | The Jungle | 2 juli 2021 |
W&W, Martin Jensen ft. Linnea Schossow | Greece 2021 | 9 juli 2021 |
CARTA, Luminn | Reload | 16 juli 2021 |
Wiwek | Periphery | 23 juli 2021 |
Blasterjaxx, KEVU | Unchained | 30 juli 2021 |
W&W, Sandro Silva, Justin Prime | This Is Our Legacy | 6 augustus 2021 |
NIVIRO | The Hymn Of Nivoria | 13 augustus 2021 |
Will Sparks | Maniac | 20 augustus 2021 |
KEVU, SaberZ | Mark Of Cain | 23 augustus 2021 |
AXMO, STVW | Time Capsule | 3 september 2021 |
Husman | Desire | 6 september 2021 |
Nicky Romero, W&W | We're Still Young | 10 september 2021 |
Sandro Silva | Risk It All | 17 september 2021 |
NIVIRO, KEVU | Unity | 24 september 2021 |
SaberZ, Drifter5 | Huang | 1 oktober 2021 |
Sandro Silva, Olly James | Founding Fathers | 15 oktober 2021 |
Harris & Ford, AXMO ft. Sarah de Warren | Dreams | 22 oktober 2021 |
NIVIRO | The Wolves | 28 oktober 2021 |
W&W, Blasterjaxx | Dynamite (Bigroom Nation) | 29 oktober 2021 |
DubVision | No More | 5 november 2021 |
KEVU, SixCap | Mystery | 12 november 2021 |
NIVIRO | Deja Vu (Initial D) | 19 november 2021 |
W&W, Groove Coverage | Moonlight Shadow | 26 november 2021 |
ANG, SaberZ | Takeover | 22 november 2021 |
AXMO ft. Benni Hunnit | Monsters | 3 december 2021 |
Sub Zero Project | Rave Culture 2022 | 10 december 2021 |
Ben Nicky, AVAO ft. Kye Sones | Guilty | 17 december 2021 |
Orjan Nilsen, ANG | Thousand Drums | 7 januari 2022 |
NIVIRO | Little Astronaut | 14 januari 2022 |
Sandro Silva, Wiwek | Told Ya! 2022 | 21 januari 2022 |
AXMO, KEVU | Ravergy | 4 februari 2022 |
Darren Styles, Olly James, Dee Dee | Forever | 11 februari 2022 |
NIVIRO | New World | 18 februari 2022 |
KEVU, STVW | With You | 21 februari 2022 |
W&W, AXMO ft. SONJA | StarShine (I Don't Want This Night To End) | 25 februari 2022 |
EMKR, Azael ft. Jaime Deraz | Strangers In The Night | 7 maart 2022 |
Ben Nicky, STVW | Soulmate | 11 maart 2022 |
Sandro Silva | Bulldog | 18 maart 2022 |
AXMO, R3SPAWN | Flashbacks | 25 maart 2022 |
KEVU, DJ Junior | Shambhala | 4 april 2022 |
W&W, The Lost Shepherds ft. Sonny Wilson | Sao Paulo | 8 april 2022 |
NIVIRO ft. Robin Valo | Million Miles [Million Miles EP] | 15 april 2022 |
NIVIRO | The Year 2049 [Million Miles EP] | |
Jaxx & Vega, Husman | Desperados | 22 april 2022 |
Ben Nicky, Dr Phunk, Technikore | Ghost Town | 6 mei 2022 |
AXMO ft. Marmy | Y.O.L.O (You Only Lie Once) | 20 mei 2022 |
Olly James | The Age Of Rave | 27 mei 2022 |
Bassjackers, L3N | Fall | 3 juni 2022 |
KEVU | Triangle Love | 13 juni 2022 |
Sandro Silva, Outsiders | One More Night | 17 juni 2022 |
Bonka, Rave Republic ft. Maikki | Brakes On | 23 juni 2022 |
Martin Jensen | Criminal Minds | 24 juni 2022 |
NIVIRO | Holding Out For A Hero | 1 juli 2022 |
Albums
Albumnaam | Deel | Nummers | Verschijningsdatum |
---|---|---|---|
Future Heroes of Bigroom | Vol.1 | 10 | 23 maart 2020 |
Rave Culture: Dystopia
Rave Culture: Dystopia is een sublabel van Rave Culture. Dit sublabel is meer gespecialiseerd op het gebied van techno.
Artiesten | Titel | Uitgavedatum |
---|---|---|
NWYR | The Lone Ranger | 28 januari 2022 |
Wiwek | Partisan | 4 maart 2022 |
Sandro Silva | Zeta | 29 april 2022 |
NWYR, Wiwek | Cocoon | 13 mei 2022 |
NWYR | S1R1 | 10 juni 2022 |