Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Gebruiker:Rodejong/Sjablonen/: verschil tussen versies
(+1) |
(http://nl.wikisage.org/w/index.php?title=Portaal:Artikelindex&oldid=38792) |
||
Regel 141: | Regel 141: | ||
<!-- EINDE RECHTER KOLOM --> | <!-- EINDE RECHTER KOLOM --> | ||
}} | }} | ||
{| class="toccolours" style="text-align: center; width: 100%; padding: 3px; border: 1px solid gray; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/!|!]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/"|"]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/$|$]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/%|%]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/&|&]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/'|']] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/(|(]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/)|)]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/*|*]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/,|,]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/-|-]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex//|/]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/\|\]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/^|^]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/_|_]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/`|`]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/~|~]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/€|€]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/ƒ|ƒ]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/„|„]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/…|…]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/†|†]] | |||
|- | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/‡|‡]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/ˆ|ˆ]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/‰|‰]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/‹|‹]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/‘|‘]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/’|’]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/“|“]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/”|”]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/•|•]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/–|–]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/—|—]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/˜|˜]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/™|™]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/›|›]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¡|¡]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¢|¢]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/£|£]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¤|¤]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¥|¥]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¦|¦]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/§|§]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¨|¨]] | |||
|- | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/©|©]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/«|«]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¬|¬]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/®|®]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¯|¯]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/°|°]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/±|±]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/²|²]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/³|³]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/´|´]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/µ|µ]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¶|¶]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/·|·]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¸|¸]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¹|¹]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/»|»]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¼|¼]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/½|½]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¾|¾]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/¿|¿]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/×|×]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/÷|÷]] | |||
|} | |||
{| class="toccolours" style="text-align: center; width: 100%; padding: 3px; border: 1px solid gray; margin: 0 auto;" | |||
|- align=center | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/0|0]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/1|1]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/2|2]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/3|3]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/4|4]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/5|5]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/6|6]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/7|7]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/8|8]] | |||
|[[Speciaal:Prefixindex/9|9]] | |||
|[[Speciaal:Allpages/À|Letters met een diakritisch teken]] | |||
|} |
Versie van 5 mrt 2012 21:44
Goedemorgen en wees welkom. |
N A V I G A T I E | |||
Categorie:Sjablonen bronvermelding {{scroll box |content={{References}} }} {{Wachttorenref|publicatie= |editie= |jaar= |code= |titel= |pagina= }} {{Wachttorenref-nl|publicatie= |editie= |jaar= |code= |titel= |pagina= }} {{Wikibreak|reden= |datum= |aanvullend= }} {{prefixindextabel|<naam>}} {{Abbr|1= |2= }} {{YouTube|channel= |title= }} {{YouTube|u = |title= }} {{YouTube|showid= |title= }} of {{YouTube|sid= |title= }} {{YouTube|id= |title= }} {{Flickr|user= |id= |name= }} {{Facebook|1= |2= }} {{Facebook|markzuckerberg|Mark Zuckerberg}} {{Facebook|id= |name= }} {{Facebook|id=markzuckerberg/68310606562|name=Mark Zuckerberg}} {{Myspace|id= |name= }} {{Myspace|solunasamay|Soluna Samay}} {{Myspace|1= |2= }} {{Myspace|id=8857543|name=Jennifer Aniston}} {{Twitter|1= }} {{Twitter|Wikisage}} {{Twitter|1= |2= }} {{Twitter|Wikisage|De vrije encyclopedie van de tweede generatie}} {{Link|1= |2= }} {{Link|1=...|2=...|3=[ |4= ] }} (om linkjes tussen vierkante [ haakjes ] te plaatsen) {{Link|1=nl.wikisage.org/w/index.php?title=Sjabloon:Link&action=edit|2=bewerk}} {{Official website/http|www.example.com}} (Alleen voor domeinen) {{Link|1= |2= }} {{WPLink|1= |2= }} http://www.imdb.com/name/nm....... {{imdb|id= }} / {{imdb|id= |label= }} {{Link IMDb bedrijf|id= }} / {{Link IMDb bedrijf|id= |label= }} {{Link IMDb naam|id= }} / {{Link IMDb naam|id= |label= }} {{Link IMDb personage|id= }} / {{Link IMDb personage|id= |label= }} {{Link IMDb titel|id= }} / {{Link IMDb titel|id= |label= }} {{Catholic-hierarchy |type= |ID= |artikel= |datum= }} {{Incubator|nl|wikibooks}} {{Wiki|taal=|titel=|oldid=|sectie=}} {{Publicatie|auteur= |titel= |toevoeging= |uitgever= |plaats= |jaar= |isbn= |pagina= }}
{{Ahnentafel2|1= |2= |3= |4= |5= |6= |7= |8= }} #= Ten eerste de hoofdpersoon #= Vader #= Moeder #= Vaders vader (opa) #= Vaders moeder (oma) #= Moeders vader (opa) #= Moeders moeder (oma) #= ''DEFAULTSORT'' (voor de [[:Categorie:Ahnentafel]].) {{Location|1= |2= |3= |4= |5= |6= |7= |8= |region= }}
{{subst:wscopyvio|url=http://een.url/|Pagina}} | ||||
Overleg & Chat op #nl-wikisage | ||||
Afbeeldingen & Uploaden & {{Licenties}} | ||||
Algemene uitgangspunten • Te verwijderen (verzoekpagina) • Te hernoemen (verzoekpagina) • Te beveiligen (verzoekpagina) • Overleg gewenst • Artikelen • Pagina's waar wat mee is • Essays • Referenties • Wikilinks • Externe links • Afbeeldingen • Sjablonen • Categorieën • Het bewerken van een pagina • Auteursrechten • Algemeen voorbehoud • Privacybeleid | ||||
• Regblok • | ||||
• Navigatie • Voorvoegselindex | ||||
{{Pictogram link}} {{Pictogram link|...}} mogelijkheden:
|
! | " | $ | % | & | ' | ( | ) | * | , | - | / | \ | ^ | _ | ` | ~ | € | ƒ | „ | … | † |
‡ | ˆ | ‰ | ‹ | ‘ | ’ | “ | ” | • | – | — | ˜ | ™ | › | ¡ | ¢ | £ | ¤ | ¥ | ¦ | § | ¨ |
© | « | ¬ | ® | ¯ | ° | ± | ² | ³ | ´ | µ | ¶ | · | ¸ | ¹ | » | ¼ | ½ | ¾ | ¿ | × | ÷ |
0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Letters met een diakritisch teken |