Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Gebruiker:Franciscus/kladblok 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
| '''Fout''' || '''Ontlading''' || '''Deelontlading''' || '''Oververhitting''' || '''Degradatie van cellulose''' | | '''Fout''' || '''Ontlading''' || '''Deelontlading''' || '''Oververhitting''' || '''Degradatie van cellulose''' | ||
|} | |} | ||
{| {{prettytable}} | |||
|- | |||
! Tabel van opgeloste gassen | |||
in transformatorolie | |||
|- | |||
|'''Waterstof H<sub>2</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Zuurstof O<sub>2</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Stikstof N<sub>2</sub>''' | |||
|- | |||
|'''Koolmonoxide CO''' | |||
|- | |||
|'''Kooldioxide CO<sub>2</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Methaan CH<sub>4</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Ethaan C<sub>2</sub>H<sub>6</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Etheen C<sub>2</sub>H<sub>4</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Ethyn C<sub>2</sub>H<sub>2</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Propaan C<sub>3</sub>H<sub>8</sub> ''' | |||
|- | |||
|'''Propeen C<sub>3</sub>H<sub>6</sub> ''' | |||
|} | |||
[[Categorie: Elektrotechniek]] | [[Categorie: Elektrotechniek]] |
Versie van 26 jul 2016 11:33
Nr | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|
Quotiënt | C2H2/C2H6 | H2/CH4 | C2H4/C2H6 | CO2/CO |
Drempelwaarde | > 1 | > 10 | > 1 | > 101) en <32) |
Fout | Ontlading | Deelontlading | Oververhitting | Degradatie van cellulose |
Tabel van opgeloste gassen
in transformatorolie |
---|
Waterstof H2 |
Zuurstof O2 |
Stikstof N2 |
Koolmonoxide CO |
Kooldioxide CO2 |
Methaan CH4 |
Ethaan C2H6 |
Etheen C2H4 |
Ethyn C2H2 |
Propaan C3H8 |
Propeen C3H6 |