Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
7's vrije klasse: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=7%27s_vrije_klasse&oldid=13787703 6 sep 2008 Dirk kempen 2 nov 2007) |
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=7%27s_vrije_klasse&oldid=15600617 13 feb 2009 86.89.119.23) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De '''7's vrije klasse''' is een Nederlandse amateur raceklasse | De '''7's vrije klasse''' is een Nederlandse amateur raceklasse die deelneemt onder de vlak van de [[DNRT]]. De serie dankt zijn naam aan [[Colin Chapman]], hij ontwierp [[Formule 1]] auto's onder de vleugels van [[Lotus (Formule 1)|Lotus]]. Zijn bekendste werk op sportauto gebied is de [[Lotus Seven]]. In deze klasse rijden ze ook met varianten op deze Lotus 7 zoals de [[Donkervoort]] en [[Caterham]]. | ||
==Deelnemers== | ==Deelnemers== | ||
{| class="prettytable" | {| class="prettytable" | ||
|- | |- | ||
Regel 12: | Regel 13: | ||
| 70 | | 70 | ||
| {{NL-VLAG}} Harm Boerma | | {{NL-VLAG}} Harm Boerma | ||
| Fury Sportscars | | [http://www.furysportscars.nl/ Fury Sportscars] | ||
| [[Fury Sportscars]] | | [[Fury Sportscars]] | ||
| [[Honda Blackbird]] | | [[Honda Blackbird]] | ||
Regel 23: | Regel 24: | ||
|- | |- | ||
| 69 | | 69 | ||
| {{ | | {{GB-VLAG}} Jon Tarry | ||
| Speedon Racing | | [http://www.racewagen.nl Speedon Racing] | ||
| [[RAW (automerk)|RAW]] Striker ZX12r | | [[RAW (automerk)|RAW]] Striker ZX12r | ||
| Kawasaki ZX12R | | Kawasaki ZX12R | ||
Regel 30: | Regel 31: | ||
| 77 | | 77 | ||
| {{NL-VLAG}} Peter Köhler | | {{NL-VLAG}} Peter Köhler | ||
| Seven Racing | | [http://www.sevenracing.nl/ Seven Racing] | ||
| zelfbouw | | zelfbouw | ||
| [[Yamaha R1]] | | [[Yamaha R1]] | ||
Regel 52: | Regel 53: | ||
| Kawasaki ZX12R | | Kawasaki ZX12R | ||
|- | |- | ||
| | | ? | ||
| {{NL-VLAG}} Mischa Bauman | | {{NL-VLAG}} Mischa Bauman | ||
| Speedon Racing | | [http://www.racewagen.nl Speedon Racing] | ||
| RAW Striker | | RAW Striker | ||
| Yamaha R1 | | Yamaha R1 | ||
Regel 60: | Regel 61: | ||
| 66 | | 66 | ||
| {{NL-VLAG}} Daniel le Brun | | {{NL-VLAG}} Daniel le Brun | ||
| Speedon Racing | | [http://www.racewagen.nl Speedon Racing] | ||
| [[Luego]] Velocity | | [[Luego]] Velocity | ||
| | | Duratec ST170 | ||
|- | |||
| ? | |||
| {{NL-VLAG}} Rogier Jansen | |||
| [http://www.racewagen.nl Speedon Racing] | |||
| Sylva Striker | |||
| Duratec ST170 | |||
|- | |- | ||
| 75 | | 75 | ||
| {{NL-VLAG}} Henk de | | {{NL-VLAG}} Henk de Graauw | ||
| | | | ||
| Striker | | Striker | ||
| Honda | | Honda Blackbird | ||
|- | |- | ||
| | | ? | ||
| {{NL-VLAG}} Benjamin Busscher | | {{NL-VLAG}} Benjamin Busscher | ||
| | | | ||
| Striker | | Striker | ||
| Honda Fireblade | | Honda Fireblade | ||
|- | |||
| 70 | |||
| {{NL-VLAG}} Tim van Middendorp | |||
| [http://www.racewagen.nl Speedon Racing] | |||
| [[Fury Sportscars]] | |||
| [[Honda CBR100rr]] | |||
|} | |} | ||
==Externe link== | ==Externe link== | ||
* [http://www. | * [http://www.ccrc.nl CCRC website] | ||
* [http://www.kitcarclub.nl/forum/viewforum.php?f=57 CCRC forum] | |||
[[Categorie: | [[Categorie:Dutch National Racing Team]] |
Versie van 31 jul 2017 11:09
De 7's vrije klasse is een Nederlandse amateur raceklasse die deelneemt onder de vlak van de DNRT. De serie dankt zijn naam aan Colin Chapman, hij ontwierp Formule 1 auto's onder de vleugels van Lotus. Zijn bekendste werk op sportauto gebied is de Lotus Seven. In deze klasse rijden ze ook met varianten op deze Lotus 7 zoals de Donkervoort en Caterham.
Deelnemers
# | Naam | Team | Auto | Motor |
---|---|---|---|---|
70 | Harm Boerma | Fury Sportscars | Fury Sportscars | Honda Blackbird |
60 | Rob Wiersma | Seven NL | Caterham | Kawasaki ZX12R |
69 | Jon Tarry | Speedon Racing | RAW Striker ZX12r | Kawasaki ZX12R |
77 | Peter Köhler | Seven Racing | zelfbouw | Yamaha R1 |
62 | Martin van der Wal | MNR | Yamaha R1 | |
61 | Cor van Nistelrooij | Striker/zelfbouw | Kawasaki ZX12R | |
68 | Luc Haselier | MK Indy | Kawasaki ZX12R | |
? | Mischa Bauman | Speedon Racing | RAW Striker | Yamaha R1 |
66 | Daniel le Brun | Speedon Racing | Luego Velocity | Duratec ST170 |
? | Rogier Jansen | Speedon Racing | Sylva Striker | Duratec ST170 |
75 | Henk de Graauw | Striker | Honda Blackbird | |
? | Benjamin Busscher | Striker | Honda Fireblade | |
70 | Tim van Middendorp | Speedon Racing | Fury Sportscars | Honda CBR100rr |