Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
BeNe-League Handball: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Taalkundige verbeteringen) |
(Kampioenen) |
||
Regel 24: | Regel 24: | ||
==Kampioen== | ==Kampioen== | ||
{| class=" | {| class="wikitable" | ||
| | !Jaar ||{{goud}}||{{zilver}}||{{Brons}}||'''4''' | ||
[[ | |- | ||
| [[BENE-League Handball 2014/15|2015]] | |||
|{{NL-VLAG}} '''[[Limburg Lions]]''' | |||
|{{NL-VLAG}} [[Bevo HC]] | |||
|{{BE-VLAG}} [[HC Tongeren|Tongeren]] | |||
|{{BE-VLAG}} [[Initia Hasselt]] | |||
|- | |||
| [[BENE-League Handball 2015/16|2016]] | |||
| {{BE-VLAG}} '''[[Initia Hasselt]]''' | |||
| {{NL-VLAG}} [[Limburg Lions]] | |||
| {{NL-VLAG}} [[Bevo HC]] | |||
| {{BE-VLAG}} [[Achilles Bocholt]] | |||
|- | |||
| [[BENE-League Handball 2016/17|2017]] | |||
| {{BE-VLAG}} '''[[Achilles Bocholt]]''' | |||
| {{NL-VLAG}} [[Limburg Lions]] | |||
| {{BE-VLAG}} [[HC Tongeren|Tongeren]] | |||
| {{BE-VLAG}} [[Initia Hasselt]] | |||
|- | |||
| [[BENE-League Handball 2017/18|2018]] | |||
| {{BE-VLAG}} '''[[Achilles Bocholt]]''' | |||
| {{NL-VLAG}} [[Limburg Lions]] | |||
| {{NL-VLAG}} [[HV Aalsmeer|Aalsmeer]] | |||
| {{BE-VLAG}} [[Initia Hasselt]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 11 sep 2018 16:23
BeNe-League | ||
Land | ![]() ![]() | |
Bond | NHV, KBHB | |
Opgericht | 2014 | |
Internationale kwalificatie |
EHF Champions League EHF Cup | |
Aantal teams | 8 | |
Recordkampioen | Bestand:Flag of Benelux.svg Onbekend![]() ![]() | |
Website | http://www.handbal.nl http://www.handbal.be | |
Huidig seizoen | BeNe-League Handball 2014/15 |
De BeNe-League Handball is de topcompetitie voor herenteams van Nederland en België. In 2008 was er al een extra competitie, genaamd Beneluxliga, toen deden de Luxemburgse clubs nog mee. In 2014 richtten de NHV en KBHB samen een topcompetitie op voor de heren, maar zonder de Luxemburgse clubs. Er zijn vier Nederlandse- en vier Belgische teams in de competitie. De normale competitie de Eredivisie uit Nederland en Eerste Klasse uit België blijven gewoon bestaan.
Kampioen
Google • Duck Duck Go • free images Google • Flickr free images • Google zonder Wikipedia, blogs en Facebook • Google Wiki's • Google Scholar • Google Books • Vertaal de titel • Google Translated Search • Engels, Frans, Russisch, Grieks • Wikipedia • Toolserver • Wikidata (Reasonator) • Biografisch Portaal • Britannica • IMDb • RKD • ODIS • DNB • Catholic Encyclopedia • Jewish Encyclopedia • Archive.org • Medische studies op PubMed • Familysearch •
Hulp genealogie en geschiedenis (Nederland)Deepl vertaler • Schrijfassistent VRT] • ChatGPT (Opgepast! Altijd verifiëren!)] • rephrase.info • paraphraser.io • paraphraser.io • scribbr.io •
Hulp genealogie en geschiedenis (Nederland)Deepl vertaler • Schrijfassistent VRT] • ChatGPT (Opgepast! Altijd verifiëren!)] • rephrase.info • paraphraser.io • paraphraser.io • scribbr.io •