Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Goede tijden, slechte tijden (seizoen 28): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 63: | Regel 63: | ||
| [[Ferri Somogyi]] || [[Rik de Jong]] || 5626–heden | | [[Ferri Somogyi]] || [[Rik de Jong]] || 5626–heden | ||
|- | |- | ||
| [[Jord Knotter]] || [[Job Zonneveld]] || | | [[Jord Knotter]] || [[Job Zonneveld]] || 5626–5668 | ||
|- | |- | ||
| [[Britt Scholte]] || [[Kimberly Sanders]] || 5626–heden | | [[Britt Scholte]] || [[Kimberly Sanders]] || 5626–heden | ||
Regel 87: | Regel 87: | ||
! width="30%" | Afleveringen | ! width="30%" | Afleveringen | ||
|- | |- | ||
| [[Bart Oomen]] || Bill Norris || | | [[Bart Oomen]] || Bill Norris || 5626–5667 | ||
|- | |- | ||
| [[Urvin Monte]] || Felix Jagtman || | | [[Urvin Monte]] || Felix Jagtman || 5626–5679 | ||
|- | |- | ||
| [[Bas Keijzer]] || Jos Uylenburg || | | [[Bas Keijzer]] || Jos Uylenburg || 5626 | ||
|- | |- | ||
| [[Melissa Drost]] || [[Sjors Langeveld]] (nr. 2) || 5626–heden | | [[Melissa Drost]] || [[Sjors Langeveld]] (nr. 2) || 5626–heden | ||
|- | |||
| [[Bartho Braat]] || [[Jef Alberts]] || 5632–5650 | |||
|- | |||
| [[Holly Mae Brood]] || Amy Kortenar || 5633–5634 | |||
|- | |||
| [[Bert Kuizenga]] || Tom || 5646–heden | |||
|- | |||
| [[Fenna Ramos]] || Ingrid Jagtman || 5651–5670 | |||
|- | |||
| [[Caya de Groot]] || Josje Been || 5653 | |||
|- | |||
| [[Michael de Roos]] || Alex de Boer || 5658–5659 | |||
|- | |||
| [[Levi van Kempen]] || Abel Bremer || 5661–heden | |||
|} | |} | ||
Versie van 9 nov 2017 00:00
Goede tijden, slechte tijden seizoen 28 | ||||||
Naam | Goede tijden, slechte tijden | |||||
Land van oorsprong | Nederland | |||||
Zender | RTL 4 | |||||
Start | 4 september 2017 | |||||
Einde | 6 juli 2018 | |||||
Aantal afleveringen | 220 | |||||
Seizoenchronologie | ||||||
|
Het zevenentwintigste seizoen van Goede tijden, slechte tijden begon op maandag 4 september 2017.
Verhaal
Het vervolg van de cliffhanger is te zien vanaf 4 september 2017.
Rolverdeling
Aanvang
Het achtentwintigste seizoen gaat 220 afleveringen tellen (aflevering 5626-5845)
Acteur | Personage | Afleveringen |
---|---|---|
Jette van der Meij | Laura Selmhorst | 5626–heden |
Caroline De Bruijn | Janine Elschot | 5626–heden |
Erik de Vogel | Ludo Sanders | 5626–heden |
Inge Schrama | Sjors Langeveld | (Onderbreking i.v.m. Pauze) |
Everon Jackson Hooi | Bing Mauricius | 5626–heden |
Marly van der Velden | Nina Sanders | 5626–heden |
Ruud Feltkamp | Noud Alberts | 5626–heden |
Marjolein Keuning | Maxime Sanders | 5626 |
Robin Martens | Rikki de Jong | 5626–heden |
Joep Sertons | Anton Bouwhuis | 5626–heden |
Guido Spek | Sjoerd Bouwhuis | 5626–heden |
Dilan Yurdakul | Aysen Baydar | 5626–heden |
Babette van Veen | Linda Dekker | 5626–heden |
Buddy Vedder | Rover Dekker | 5626–heden |
Stijn Fransen | Sam Dekker | 5626–heden |
Ferri Somogyi | Rik de Jong | 5626–heden |
Jord Knotter | Job Zonneveld | 5626–5668 |
Britt Scholte | Kimberly Sanders | 5626–heden |
Ferry Doedens | Lucas Sanders | 5626–heden |
Alkan Coklu | Amir Nazar | 5626–heden |
Nieuwe rollen
Acteur | Personage | Afleveringen |
---|---|---|
Anouk Maas | Zoë Xander | 5628–heden |
Gastrollen
Acteur | Personage | Afleveringen |
---|---|---|
Bart Oomen | Bill Norris | 5626–5667 |
Urvin Monte | Felix Jagtman | 5626–5679 |
Bas Keijzer | Jos Uylenburg | 5626 |
Melissa Drost | Sjors Langeveld (nr. 2) | 5626–heden |
Bartho Braat | Jef Alberts | 5632–5650 |
Holly Mae Brood | Amy Kortenar | 5633–5634 |
Bert Kuizenga | Tom | 5646–heden |
Fenna Ramos | Ingrid Jagtman | 5651–5670 |
Caya de Groot | Josje Been | 5653 |
Michael de Roos | Alex de Boer | 5658–5659 |
Levi van Kempen | Abel Bremer | 5661–heden |