Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
KFC Hoger Op Kalken: verschil tussen versies
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=KFC_Hoger_Op_Kalken&oldid=61318341 16 mrt 2022) |
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=KFC_Hoger_Op_Kalken&oldid=62633088 -1- Sander55 18 aug 2022) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox voetbalclub | {{Infobox voetbalclub | ||
| clubnaam = Hoger Op Kalken | | clubnaam = KFC Hoger Op Kalken | ||
| volledigenaam = Koninklijke Football Club Hoger Op Kalken | | volledigenaam = Koninklijke Football Club Hoger Op Kalken | ||
| bijnaam = | | bijnaam = | ||
| opgericht = [[1944]] | | opgericht = [[1944]] | ||
| opgeheven = | | opgeheven = | ||
| stamnummer = 4139 | | stamnummer = 4139 | ||
| plaatsnaam = [[Kalken]] | | plaatsnaam = [[Kalken]] | ||
| stadion = | | stadion = | ||
| capaciteit = | | capaciteit = | ||
| voorzitter = | | voorzitter = | ||
| trainer = | | trainer = | ||
| competitie = [[ | | competitie = [[Derde afdeling (voetbal België)|Derde afdeling]] (2022/23) | ||
| pattern_la1=|pattern_b1=|pattern_ra1= | | pattern_la1=|pattern_b1=_whitestripes|pattern_ra1= | ||
| leftarm1= | | leftarm1=FFFFF|body1=FFFFF|rightarm1=FFFFF|shorts1=FFFFF|socks1=FFFFF | ||
| pattern_la2=|pattern_b2=|pattern_ra2= | | pattern_la2=|pattern_b2=|pattern_ra2= | ||
| leftarm2=|body2=|rightarm2=|shorts2=|socks2= | | leftarm2=|body2=|rightarm2=|shorts2=|socks2= | ||
| geldig= | | geldig = 2022/23 | ||
}} | }} | ||
'''KFC Hoger Op Kalken''' is een [[België|Belgische]] [[voetbalclub]] uit [[Kalken]]. De club is bij de [[KBVB]] aangesloten met [[stamnummer (voetbal België)|stamnummer]] 4139 en heeft rood en wit als clubkleuren. | |||
Hoger Op Kalken | |||
==Geschiedenis== | |||
In [[1944]] sloot '''FC Hoger Op Kalken''' zich aan bij de [[KBVB]] en kreeg hierbij het stamnummer 4139. De club speelde zijn gehele bestaan in de provinciale reeksen. In [[1994]] ontving de club de koninklijke titel waarbij de naam aangepast werd naar '''KFC Hoger Op Kalken'''. Pas in [[2017]] bereikte de club voor de eerste keer Eerste provinciale. Het eerste seizoen kon men meteen deelnemen aan de eindronde voor promotie naar de nationale reeksen, maar kon dit uiteindelijk niet winnend afsluiten. Vier seizoenen later (in [[2022]]) werd de club kampioen waardoor het voor het eerst zou uitkomen in de [[Derde afdeling (voetbal België)|Derde afdeling]]. | |||
== Resultaten == | |||
{| class="wikitable" | |||
! Seizoen | |||
! colspan=9 |Klasse | |||
! width=180 | Reeks | |||
! align="center" | Punten | |||
! Opmerkingen | |||
|- | |||
! | |||
! width=20 align=center colspan=2| [[Eerste klasse (voetbal België)|I]] | |||
! width=20 align=center| [[Tweede klasse (voetbal België)|II]] | |||
! width=20 align=center| [[Derde klasse (voetbal België)|III]] | |||
! width=20 align=center| [[Vierde klasse (voetbal België)|IV]] | |||
! width=20 align=center| [[Eerste provinciale (voetbal België)|P.I]] | |||
! width=20 align=center| [[Tweede provinciale (voetbal België)|P.II]] | |||
! width=20 align=center| [[Derde provinciale (voetbal België)|P.III]] | |||
! width=20 align=center| [[Vierde provinciale (voetbal België)|P.IV]] | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
| 2006/07 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 2 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 65 | |||
| | |||
|- | |||
| 2007/08 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 6 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 43 | |||
| | |||
|- | |||
| 2008/09 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 2 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 58 | |||
| | |||
|- | |||
| 2009/10 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 5 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 50 | |||
| | |||
|- | |||
| 2010/11 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 7 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 43 | |||
| | |||
|- | |||
| 2011/12 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 4 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 54 | |||
| | |||
|- | |||
| 2012/13 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 8 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 37 | |||
| | |||
|- | |||
| 2013/14 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 4 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 52 | |||
| | |||
|- | |||
| 2014/15 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 2 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 54 | |||
| | |||
|- | |||
| 2015/16 | |||
| colspan=2| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | 2 | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 60 | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
! width=20 align=center| [[Eerste klasse (voetbal België)|1A]] | |||
! width=20 align=center| [[Eerste klasse B (voetbal België)|1B]] | |||
! width=20 align=center| [[Eerste nationale (voetbal België)|1Nat]] | |||
! width=20 align=center| [[Tweede afdeling (voetbal België)|2Afd]] | |||
! width=20 align=center| [[Derde afdeling (voetbal België)|3Afd]] | |||
! width=20 align=center| [[Eerste provinciale (voetbal België)|P.I]] | |||
! width=20 align=center| [[Tweede provinciale (voetbal België)|P.II]] | |||
! width=20 align=center| [[Derde provinciale (voetbal België)|P.III]] | |||
! width=20 align=center| [[Vierde provinciale (voetbal België)|P.IV]] | |||
! colspan=3|Vanaf 2016-17 zijn er 3 nationale en 2 regionale niveaus | |||
|- | |||
| 2016/17 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#dcdcdc" | '''1''' | |||
| | |||
| | |||
| [[Tweede provinciale (voetbal België)|Tweede prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 69 | |||
| | |||
|- | |||
| 2017/18 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#d8bfd8" | 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[Eerste provinciale (voetbal België)|Eerste prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 52 | |||
| | |||
|- | |||
| 2018/19 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#d8bfd8" | 10 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[Eerste provinciale (voetbal België)|Eerste prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 39 | |||
| | |||
|- | |||
| 2019/20 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#d8bfd8" | 5 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[Eerste provinciale (voetbal België)|Eerste prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 42 | |||
| Competitie stopgezet na speeldag 25 door [[COVID-19]]. | |||
|- | |||
| 2020/21 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#d8bfd8" | - | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[Eerste provinciale (voetbal België)|Eerste prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| - | |||
| Geen competitie door [[COVID-19]]. | |||
|- | |||
| 2021/22 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#d8bfd8" | '''1''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[Eerste provinciale (voetbal België)|Eerste prov. O-Vl.]] | |||
| align=center| 67 | |||
| | |||
|- | |||
| [[Derde afdeling 2022-23 (voetbal België)|2022/23]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="center" bgcolor="#ffe4e1" | | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[Derde afdeling (voetbal België)|Derde Afdeling VV A]] | |||
| align=center| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{{Appendix}} | |||
{{Navigatie voetbal België Derde afdeling}} | |||
[[Categorie:Vlaamse voetbalclub|Kalken]] | [[Categorie:Vlaamse voetbalclub|Kalken]] | ||
[[Categorie:Sportvereniging in Oost-Vlaanderen]] | [[Categorie:Sportvereniging in Oost-Vlaanderen]] |
Versie van 19 aug 2022 01:11
KFC Hoger Op Kalken | ||||||
Naam | Koninklijke Football Club Hoger Op Kalken | |||||
Stamnummer | 4139 | |||||
Opgericht | 1944 | |||||
Plaats | Kalken | |||||
Competitie | Derde afdeling (2022/23) | |||||
| ||||||
geldig voor 2022/23 |
KFC Hoger Op Kalken is een Belgische voetbalclub uit Kalken. De club is bij de KBVB aangesloten met stamnummer 4139 en heeft rood en wit als clubkleuren.
Geschiedenis
In 1944 sloot FC Hoger Op Kalken zich aan bij de KBVB en kreeg hierbij het stamnummer 4139. De club speelde zijn gehele bestaan in de provinciale reeksen. In 1994 ontving de club de koninklijke titel waarbij de naam aangepast werd naar KFC Hoger Op Kalken. Pas in 2017 bereikte de club voor de eerste keer Eerste provinciale. Het eerste seizoen kon men meteen deelnemen aan de eindronde voor promotie naar de nationale reeksen, maar kon dit uiteindelijk niet winnend afsluiten. Vier seizoenen later (in 2022) werd de club kampioen waardoor het voor het eerst zou uitkomen in de Derde afdeling.
Resultaten
Seizoen | Klasse | Reeks | Punten | Opmerkingen | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I | II | III | IV | P.I | P.II | P.III | P.IV | |||||
2006/07 | 2 | Tweede prov. O-Vl. | 65 | |||||||||
2007/08 | 6 | Tweede prov. O-Vl. | 43 | |||||||||
2008/09 | 2 | Tweede prov. O-Vl. | 58 | |||||||||
2009/10 | 5 | Tweede prov. O-Vl. | 50 | |||||||||
2010/11 | 7 | Tweede prov. O-Vl. | 43 | |||||||||
2011/12 | 4 | Tweede prov. O-Vl. | 54 | |||||||||
2012/13 | 8 | Tweede prov. O-Vl. | 37 | |||||||||
2013/14 | 4 | Tweede prov. O-Vl. | 52 | |||||||||
2014/15 | 2 | Tweede prov. O-Vl. | 54 | |||||||||
2015/16 | 2 | Tweede prov. O-Vl. | 60 | |||||||||
1A | 1B | 1Nat | 2Afd | 3Afd | P.I | P.II | P.III | P.IV | Vanaf 2016-17 zijn er 3 nationale en 2 regionale niveaus | |||
2016/17 | 1 | Tweede prov. O-Vl. | 69 | |||||||||
2017/18 | 3 | Eerste prov. O-Vl. | 52 | |||||||||
2018/19 | 10 | Eerste prov. O-Vl. | 39 | |||||||||
2019/20 | 5 | Eerste prov. O-Vl. | 42 | Competitie stopgezet na speeldag 25 door COVID-19. | ||||||||
2020/21 | - | Eerste prov. O-Vl. | - | Geen competitie door COVID-19. | ||||||||
2021/22 | 1 | Eerste prov. O-Vl. | 67 | |||||||||
2022/23 | Derde Afdeling VV A |
Bronnen, noten en/of referenties |