Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Lijst van gasten in De Perstribune: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Lijst_van_gasten_in_De_Perstribune&oldid=40760223 Apdency 6 jan 2012 RonVergouwen) |
(https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Lijst_van_gasten_in_De_Perstribune&oldid=43074360 21 jan 2015) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Dit is een lijst van '''gasten''' in het [[Nederland]]se radioprogramma '''[[De Perstribune]]'''. | Dit is een lijst van '''gasten''' in het [[Nederland]]se radioprogramma '''[[De Perstribune]]'''. Het programma wordt uitgezonden op [[NPO Radio 1]]. | ||
{{inhoud rechts}} | |||
==2010== | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | ! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | ||
|- | |- | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
| 12 december 2010 || [[Ron Brandsteder]] || Geen sportgast | | 12 december 2010 || [[Ron Brandsteder]] || Geen sportgast | ||
|- | |- | ||
| 26 december || [[Tosca Niterink]] en [[Harmke Pijpers]] || [[Khalid Boulahrouz]] en [[Lobke Berkhout]] | | 26 december 2010 || [[Tosca Niterink]] en [[Harmke Pijpers]] || [[Khalid Boulahrouz]] en [[Lobke Berkhout]] | ||
|} | |||
==2011== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | |||
|- | |- | ||
| 2 januari 2011 || [[Erica Terpstra]] || [[Servais Knaven]] | | 2 januari 2011 || [[Erica Terpstra]] || [[Servais Knaven]] | ||
Regel 124: | Regel 129: | ||
|- | |- | ||
| 25 december 2011 || [[Tomas Ross]] en [[Henk van der Meijden]] || [[Kirsten van der Kolk]] en [[Hedwiges Maduro]] | | 25 december 2011 || [[Tomas Ross]] en [[Henk van der Meijden]] || [[Kirsten van der Kolk]] en [[Hedwiges Maduro]] | ||
|} | |||
==2012== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | |||
|- | |- | ||
| 8 januari 2012 || Geen mediagast || [[Joop Alberda]] | | 8 januari 2012 || Geen mediagast || [[Joop Alberda]] | ||
Regel 133: | Regel 143: | ||
| 5 februari 2012 || [[Coen Verbraak]] || [[Kees Ploegsma]] | | 5 februari 2012 || [[Coen Verbraak]] || [[Kees Ploegsma]] | ||
|- | |- | ||
| 12 februari 2012 || [[Hans | | 12 februari 2012 || [[Hans Kraay jr.]] || [[Hans Kraay sr.]] | ||
|- | |- | ||
| 26 februari 2012 || [[Frank Lammers]] || [[Peter Bosz]] | | 26 februari 2012 || [[Frank Lammers]] || [[Peter Bosz]] | ||
Regel 151: | Regel 161: | ||
| 22 april 2012 || [[Owen Schumacher]] || [[Theo de Rooij]] | | 22 april 2012 || [[Owen Schumacher]] || [[Theo de Rooij]] | ||
|- | |- | ||
| 29 april 2012 || [[Anita Witzier]] || [[ | | 29 april 2012 || [[Anita Witzier]] || [[Carole Thate]] | ||
|- | |- | ||
| 6 mei 2012 || [[Frits Barend]] || [[Hans van Breukelen]] | | 6 mei 2012 || [[Frits Barend]] || [[Hans van Breukelen]] | ||
Regel 159: | Regel 169: | ||
| 20 mei 2012 || [[Merel Westrik]] || [[Nico Rienks]] | | 20 mei 2012 || [[Merel Westrik]] || [[Nico Rienks]] | ||
|- | |- | ||
| 27 mei 2012 || [[ | | 27 mei 2012 || [[Erik Dijkstra]] en [[Frank Evenblij]] || [[Martin van Geel]] | ||
|- | |- | ||
| 3 juni 2012 || [[Arian Buurman]] || [[Foppe de Haan]] | | 3 juni 2012 || [[Arian Buurman]] || [[Foppe de Haan]] | ||
Regel 197: | Regel 207: | ||
| 23 december 2012 || [[Michael Abspoel]] || [[Arie Haan]] | | 23 december 2012 || [[Michael Abspoel]] || [[Arie Haan]] | ||
|- | |- | ||
| 30 december | | 30 december 2012 || [[Marc Klein Essink]] || [[Nicolien Sauerbreij]] | ||
|} | |||
==2013== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | |||
|- | |- | ||
| 6 januari 2013 || [[Ferry de Groot]] || [[Sandra Voetelink]] | | 6 januari 2013 || [[Ferry de Groot]] || [[Sandra Voetelink]] | ||
Regel 239: | Regel 254: | ||
| 2 juni 2013 || [[Arjan Lock]] || [[Martin Verkerk]] | | 2 juni 2013 || [[Arjan Lock]] || [[Martin Verkerk]] | ||
|- | |- | ||
| 9 juni 2013 || [[Floortje Dessing]] || [[Deborah | | 9 juni 2013 || [[Floortje Dessing]] || [[Deborah Gravenstijn]] | ||
|- | |- | ||
| 16 juni 2013 || [[Ferry Maat]] || [[Monique Knol]] | | 16 juni 2013 || [[Ferry Maat]] || [[Monique Knol]] | ||
Regel 249: | Regel 264: | ||
| 7 juli 2013 || [[Paul Sneijder]] || [[Pieter van den Hoogenband]] | | 7 juli 2013 || [[Paul Sneijder]] || [[Pieter van den Hoogenband]] | ||
|- | |- | ||
| 14 juli || [[Heinze Bakker]] || [[Arie den Hartog (wielrenner)|Arie den Hartog]] | | 14 juli 2013 || [[Heinze Bakker]] || [[Arie den Hartog (wielrenner)|Arie den Hartog]] | ||
|- | |- | ||
| 21 juli || [[Leo Driessen]] || [[Adrie van | | 21 juli 2013 || [[Leo Driessen]] || [[Adrie van der Poel]] | ||
|- | |- | ||
| 28 juli || [[Peter van Bruggen]] || [[Sef Vergoossen]] | | 28 juli 2013 || [[Peter van Bruggen]] || [[Sef Vergoossen]] | ||
|- | |- | ||
| 4 augustus || [[Thom Roep]] || [[Wim Rijsbergen]] | | 4 augustus 2013 || [[Thom Roep]] || [[Wim Rijsbergen]] | ||
|- | |- | ||
| 11 augustus || [[Carl Huybrechts]] || [[Ria Stalman]] | | 11 augustus 2013 || [[Carl Huybrechts]] || [[Ria Stalman]] | ||
|- | |- | ||
| 25 augustus || [[Huub Stapel]] en [[Jaap Jongbloed]] || [[Frans Derks]] en [[Harry Lubse]] | | 25 augustus 2013 || [[Huub Stapel]] en [[Jaap Jongbloed]] || [[Frans Derks]] en [[Harry Lubse]] | ||
|- | |- | ||
| 1 september 2013 || [[Stefan Stasse]] || [[Jan Reker]] | | 1 september 2013 || [[Stefan Stasse]] || [[Jan Reker]] | ||
Regel 265: | Regel 280: | ||
| 8 september 2013 || [[Felix Meurders]] || [[Cor Pot]] | | 8 september 2013 || [[Felix Meurders]] || [[Cor Pot]] | ||
|- | |- | ||
| 15 september 2013 || [[Dominique van der Heyde]] || [[Johan | | 15 september 2013 || [[Dominique van der Heyde]] || [[Johan Lammerts]] | ||
|- | |- | ||
| 22 september 2013 || [[Cor Bakker (musicus)|Cor Bakker]] || [[Dwight Lodeweges]] | | 22 september 2013 || [[Cor Bakker (musicus)|Cor Bakker]] || [[Dwight Lodeweges]] | ||
Regel 295: | Regel 310: | ||
| 22 december 2013 || [[Stijn Fens]] || [[Martin Hersman]] | | 22 december 2013 || [[Stijn Fens]] || [[Martin Hersman]] | ||
|- | |- | ||
| 29 december 2013 || [[Jan Rietman]] || Henk Timmer <!-- | | 29 december 2013 || [[Jan Rietman]] || Henk Timmer<!--welke?--> | ||
|} | |||
==2014== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | |||
|- | |- | ||
| 5 januari 2014 || [[Job Gosschalk]] || [[Michael Boogerd]] | | 5 januari 2014 || [[Job Gosschalk]] || [[Michael Boogerd]] | ||
Regel 315: | Regel 335: | ||
| 9 maart 2014 || [[Martin Ros]] || [[Ruud Brood]] | | 9 maart 2014 || [[Martin Ros]] || [[Ruud Brood]] | ||
|- | |- | ||
| 16 maart 2014 || [[Eelco Bosch van Rosenthal]] || [[Marco Boogers]] | |||
|- | |||
| 23 maart 2014 || [[Remco van Westerloo]] || Geen sportgast | |||
|- | |||
| 30 maart 2014 || [[Simon de Waal]] || [[Kevin Blom]] | |||
|- | |||
| 6 april 2014 || [[Gerard Cox]] || [[Henk-Jan Zwolle]] | |||
|- | |||
| 13 april 2014 || [[Harm Taselaar]] || [[Dick Schneider]] | |||
|- | |||
| 20 april 2014 || Jaap de Groot<!--welke?--> || [[Jacq Hanegraaf]] | |||
|- | |||
| 27 april 2014 || [[Saskia Dekkers]] || [[Gerard van der Lem]] | |||
|- | |||
| 4 mei 2014 || [[Sacha de Boer]] || [[Henk Fraser]] | |||
|- | |||
| 11 mei 2014 || [[Marga Bult]] || [[Joop Hiele]] | |||
|- | |||
| 18 mei 2014 || [[Elle van Rijn]] || [[Minke Booij]] | |||
|- | |||
| 25 mei 2014 || [[Cees den Daas]] || [[Sander Boschker]] | |||
|- | |||
| 1 juni 2014 || [[René Mioch]] || [[Han Berger]] | |||
|- | |||
| 8 juni 2014 || [[Laurens Borst]] || [[Jan Jongbloed]] | |||
|- | |||
| 15 juni 2014 || [[Ben de Graaf]] || [[Marc van Hintum]] | |||
|- | |||
| 22 juni 2014 || [[Joop Niezen]] || [[Will Hartog]] | |||
|- | |||
| 29 juni 2014 || [[Eddy Zoëy]] || [[Hans Westerhof]] | |||
|- | |||
| 6 juli 2014 || [[Philip Freriks]] || [[Ronald Waterreus]] | |||
|- | |||
| 13 juli 2014 || Jan de Jong<!--welke?--> || [[Willy van de Kerkhof]] | |||
|- | |||
| 20 juli 2014 || [[Lex Muller]] || Geen sportgast | |||
|- | |||
| 27 juli 2014 || [[Bert Huisjes]] || [[Rob Harmeling]] | |||
|- | |||
| 3 augustus 2014 || [[Leo van der Goot]] || [[Pieter Vink]] | |||
|- | |||
| 10 augustus 2014 || [[Cecile Koekkoek]] || [[Marcel Meeuwis]] | |||
|- | |||
| 17 augustus 2014 || [[Shula Rijxman]] || [[Ria Stalman]] | |||
|- | |||
| 24 augustus 2014 || [[Luuk Ikink]] || [[Conny van Bentum]] | |||
|- | |||
| 31 augustus 2014 || [[Lex Harding]] en [[George Baker (zanger)|Hans Bouwens]] || Geen sportgast | |||
|- | |||
| 7 september 2014 || [[Janny van der Heijden]] en [[Bert van Leeuwen]] || [[Heinz Stuy]] en [[Glenn Helder]] | |||
|- | |||
| 14 september 2014 || [[Max van Weezel]] || [[Sonny Silooy]] | |||
|- | |||
| 21 september 2014 || [[Maurice Wijnen]] || [[Frans Adelaar]] | |||
|- | |||
| 28 september 2014 || Jean van de Velde<!--de regisseur??--> || [[Leo van Vliet]] | |||
|- | |||
| 5 oktober 2014 || [[Sjuul Paradijs]] || [[Cees Vervoorn]] | |||
|- | |||
| 12 oktober 2014 || [[Diederik Jekel]] || [[Foeke Booy]] | |||
|- | |||
| 19 oktober 2014 || [[Rob van Someren]] || [[Fred Grim]] | |||
|- | |||
| 26 oktober 2014 || [[Dyanne Beekman]] || [[Geert Kuiper]] | |||
|- | |||
| 2 november 2014 || [[Jörgen Raymann]] || [[Loes Geurts]] | |||
|- | |||
| 9 november 2014 || [[Margriet Brandsma]] || [[Marinus Dijkhuizen]] | |||
|- | |||
| 16 november 2014 || [[Thijs Zonneveld]] || [[Kees van Wonderen]] | |||
|- | |||
| 23 november 2014 || [[Tim Overdiek]] || [[Pim Verbeek]] | |||
|- | |||
| 30 november 2014 || [[Burny Bos]] || [[Stanley Menzo]] | |||
|- | |||
| 7 december 2014 || [[Jeroen Snel]] || [[Enith Brighita]] | |||
|- | |||
| 14 december 2014 || [[Pieter Jan Hagens]] || [[Robin Haase]] | |||
|- | |||
| 21 december 2014 || [[Eric van Tijn]] || [[Bert van Oostveen]] | |||
|- | |||
| 28 december 2014 || [[Rik van de Westelaken]] || [[Pieter Huistra]] | |||
|} | |||
==2015== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Uitzending !! Mediagast !! Sportgast | |||
|- | |||
| 4 januari 2015 || [[Ria Bremer]] || [[Femke Heemskerk]] | |||
|- | |||
| 11 januari 2015 || Geen mediagast || [[Gerard Kemkers]] | |||
|- | |||
| 18 januari 2015 || [[Bert Habets]] || [[Jan de Jonge]] | |||
|} | |} | ||
[[Categorie: | {{Wikidata|Q3340082}} | ||
[[Categorie:Lijst van radioprogramma's|Perstribune]] |
Versie van 4 feb 2015 22:46
Dit is een lijst van gasten in het Nederlandse radioprogramma De Perstribune. Het programma wordt uitgezonden op NPO Radio 1.
2010
Uitzending | Mediagast | Sportgast |
---|---|---|
5 september 2010 | Robert ten Brink | Maurits Hendriks |
12 september 2010 | Wibo van de Linde | Kenneth Pérez |
26 september 2010 | Alex de Vries | Theo van Duivenbode |
3 oktober 2010 | Ton F. van Dijk | Winston Bogarde |
10 oktober 2010 | Viola Holt | Mario van der Ende |
17 oktober 2010 | Bas van Werven | Mart Smeets |
24 oktober 2010 | Sonja Barend | Renate Groenewold |
31 oktober 2010 | Arie Boomsma | Jan Ykema |
14 november 2010 | Henk van der Horst | Klaas Nuninga |
21 november 2010 | Antoine Bodar | Ard Schenk |
28 november 2010 | Erik van Stade | Keje Molenaar |
5 december 2010 | Dieuwertje Blok | Hein Vergeer |
12 december 2010 | Ron Brandsteder | Geen sportgast |
26 december 2010 | Tosca Niterink en Harmke Pijpers | Khalid Boulahrouz en Lobke Berkhout |
2011
2012
2013
2014
2015
Uitzending | Mediagast | Sportgast |
---|---|---|
4 januari 2015 | Ria Bremer | Femke Heemskerk |
11 januari 2015 | Geen mediagast | Gerard Kemkers |
18 januari 2015 | Bert Habets | Jan de Jonge |