Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Flikken Maastricht (seizoen 3): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Infobox televisieseizoen | naam_seizoen = Seizoen 3 | afbeelding = | onderschrift = | programma = Flikken Maastricht | dvd = | dvd_formaat = | duur = ±45...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 23: | Regel 23: | ||
! colspan="13" |Per aflevering | ! colspan="13" |Per aflevering | ||
|- | |- | ||
! | ! 3.01 | ||
! | ! 3.02 | ||
! | ! 3.03 | ||
! | ! 3.04 | ||
! | ! 3.05 | ||
! | ! 3.06 | ||
! | ! 3.07 | ||
! | ! 3.08 | ||
! | ! 3.09 | ||
! | ! 3.10 | ||
! Totaal | ! Totaal | ||
|- | |- | ||
Regel 68: | Regel 68: | ||
| Frank de Ponti | | Frank de Ponti | ||
| Man van Eva | | Man van Eva | ||
| style="background: #ffdddd;" colspan=" | | style="background: #ffdddd;" colspan="5" align="center" | | ||
| | | colspan="5" style="background-color:lightgrey;" | | ||
| 5 | |||
|- | |||
| [[Maud Dolsma]] | |||
| Fleur de Keyzer-Wolfs | |||
| Dochter van Wolfs | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="2" align="center" | | |||
| colspan="4" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="1" align="center" | | |||
| colspan="1" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="2" align="center" | | |||
| 5 | |||
|- | |||
| [[Maartje Remmers]] | |||
| Ernestine van Leeuwen | |||
| Officier van Justitie | |||
| colspan="1" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="2" align="center" | | |||
| colspan="4" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="3" align="center" | | |||
| 5 | |||
|- | |||
| [[Mareille Labohm]] | |||
| Solange van Dommelen | |||
| Uitbater Bowlingbaan | |||
| colspan="3" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="1" align="center" | | |||
| colspan="1" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="4" align="center" | | |||
| colspan="1" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| 5 | |||
|- | |||
| [[Marwan Kenzari]] | |||
| Luca de Keyzer | |||
| Man van Fleur | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="1" align="center" | | |||
| colspan="5" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="1" align="center" | | |||
| colspan="1" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="2" align="center" | | |||
| 4 | |||
|- | |||
| [[Pepijn de Wit]] | |||
| Frits Dreesen | |||
| Zoon van Marion | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="1" align="center" | | |||
| colspan="7" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="2" align="center" | | |||
| 3 | |||
|- | |||
| [[René van Zinnicq Bergmann]] | |||
| René Bruren | |||
| Minnaar Marion | |||
| colspan="5" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="1" align="center" | | |||
| colspan="2" style="background-color:lightgrey;" | | |||
| style="background: #ffdddd;" colspan="2" align="center" | | |||
| 3 | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 apr 2016 om 19:31
Seizoen 3 | ||||||
Naam | Flikken Maastricht | |||||
Land van oorsprong | Nederland | |||||
Zender | Nederland 1 Één | |||||
Aantal afleveringen | 10 | |||||
Seizoenchronologie | ||||||
|
Rolverdeling
Acteur | Personage | Functie | Per aflevering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3.01 | 3.02 | 3.03 | 3.04 | 3.05 | 3.06 | 3.07 | 3.08 | 3.09 | 3.10 | Totaal | |||||
Victor Reinier | Floris Wolfs | Rechercheur | Hoofdrol | 10 | |||||||||||
Angela Schijf | Eva van Dongen | Rechercheur | Hoofdrol | 10 | |||||||||||
Oda Spelbos | Marion Dreesen | Brigadier | Hoofdrol | 10 | |||||||||||
Sergio IJssel | Romeo Sanders | Hoofdagent | Hoofdrol | 10 | |||||||||||
Helmert Woudenberg | Eugène Hoeben | Hoofdinspecteur | Hoofdrol | 10 | |||||||||||
Romijn Conen | Frank de Ponti | Man van Eva | 5 | ||||||||||||
Maud Dolsma | Fleur de Keyzer-Wolfs | Dochter van Wolfs | 5 | ||||||||||||
Maartje Remmers | Ernestine van Leeuwen | Officier van Justitie | 5 | ||||||||||||
Mareille Labohm | Solange van Dommelen | Uitbater Bowlingbaan | 5 | ||||||||||||
Marwan Kenzari | Luca de Keyzer | Man van Fleur | 4 | ||||||||||||
Pepijn de Wit | Frits Dreesen | Zoon van Marion | 3 | ||||||||||||
René van Zinnicq Bergmann | René Bruren | Minnaar Marion | 3 |
Flikken Maastricht |
---|
Huidige personages: Eva van Dongen · Marion Dreesen · Frieda Mechels · Esmee van Rooy · Romeo Sanders · Floris Wolfs |